Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

LEGO Iniemamocni - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
LEGO Iniemamocni - poradnik do gry

LEGO Iniemamocni - poradnik do gry

Iniemamocne klocki! Poradnik do LEGO Iniemamocni to kompleksowy zestaw wskazówek oraz skrupulatna solucja, umożliwiająca bezproblemowe ukończenie gry w 100%. Dowiesz się tutaj, gdzie znaleźć wszystkie superklocki i superkonstrukcje, oraz jak przejść wszystkie poziomy.

Poradnik do gry LEGO Iniemamocni opisuje kolejną grę ze znanej serii LEGO, która cieszy się dużym uznaniem wśród młodszych i starszych graczy. Jako, że w grze zawartych jest sporo elementów logicznych, poradnik zawiera pełny opis przejścia 12 poziomów wątku fabularnego. Aby umożliwić co dociekliwszych ukończenie gry w 100%, znajdziesz tu rozdział poświęcony sekretom, do których należą: czerwone i złote klocki, minizestawy, postaci oraz pojazdy. Jeśli lubisz wyzwania, na pewno zadowolisz się także listą dostępnych osiągnięć / trofeów, wraz z opisem ich uzyskania.

LEGO Iniemamocni to gra stworzona z okazji premiery drugiej części filmu, którego fabułę opowiada: Iniemamocni 2. W grze wcielisz się w znanych z filmu bohaterów, przy czym fabuła skupia się tak na pierwszej jak i drugiej części. Model rozgrywki jest identyczny jak w pozostałych seriach gier LEGO przy czym skupiono się na odwzorowaniu sekretnych mocy bohaterów i ich wykorzystaniu w celu ukończenia kolejnych poziomów jak i odnalezienia sekretów. Do dyspozycji gracza śladem ostatnich części gier udostępniono otwarty świat gry z dodatkowymi wyzwaniami.

Patric "YxU" Homa (www.gry-online.pl)

Porady dla początkujących

Jeśli nie jesteś zaznajomiony dobrze z serią LEGO, znajdziesz poniżej kilka informacji, które powinieneś znać na początku:

  1. Gra zawiera tryb kooperacyjny, w tym rozgrywki na dzielonym ekranie - w dowolnym momencie gry druga osoba może dołączyć do ciebie, by wspólnie wykonywać zadania, korzystając np. z dodatkowego pada (tak na konsolach, jak i na komputerze).
  2. W grze nie występuje śmierć - jeśli gracz straci punkty życia, po chwili zostaje przywrócony do życia kosztem części zebranych klocków - monet.
  3. Monety - podczas rozgrywki zbierasz klocki - monety z pokonanych wrogów i rozbijanych elementów. Ich zastosowanie to możliwość zakupienia w sklepie gry nowych postaci i elementów, które pozwalają na zdobycie 100% ukończenia gry oraz zwiększają radość z rozgrywki. Nie musisz przejmować się zbieraniem ich na każdym kroku, bowiem w końcowych etapach gry otrzymasz bonusy mnożnika, które pozwolą na gromadzenie ich w ogromnym tempie.
  4. Zbieranie sekretów - nie próbuj zebrać wszystkich sekretów przy jednym przejściu gry. Najlepiej rozpocząć grę od ukończenia trybu fabularnego, po czym przejść do przeszukiwania miasta i kończenia zadań pobocznych. Pozostałe sekrety występujące w zadaniach fabularnych wymagają od ciebie posiadania licznych postaci posiadających specjalne moce, które pozwolą zebrać wszystkie znajdźki.

Informacje o LEGO Iniemamocni - poradnik do gry

Autor : Patrick Yxu Homa

Poradnik zawiera : strony: 57, ilustracje: 260 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 10.

Poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 27 czerwca 2018, odwiedź Poradnik do gry

Solucja

Ostatnia aktualizacja : 12 lipca 2018, odwiedź Solucja

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w LEGO Iniemamocni - poradnik do gry