Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zresetować umiejętności w Vampyr? Vampyr poradnik, solucja

Jonathan Reid jest w stanie zdobywać doświadczenie, które potem może przeznaczyć na zakup nowych umiejętności. Dzięki temu, nasza postać staje silniejsza i jest w stanie ukończyć grę, walcząc z coraz silniejszymi wrogami. Na tej stronie naszej solucji do gry Vampyr dowiesz się, jak zresetować umiejętności i z jakimi konsekwencjami się to wiąże.

Jak zresetować umiejętności w grze Vampyr?

Aby zresetować umiejętności, musisz udać się do dowolnej z odblokowanych wcześniej kryjówek - Jak zresetować umiejętności w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry

Aby zresetować umiejętności, musisz udać się do dowolnej z odblokowanych wcześniej kryjówek. W każdej kryjówce znajdziesz łóżko - które zresztą wykorzystujesz do wypoczynku i awansu Jonathana na wyższy poziom doświadczenia. Skorzystaj z łóżka, a na dole znajdziesz przycisk - zresetuj. Skorzystaj z niego, a cała pula doświadczenia zdobyta do tej pory wróci do Ciebie.

Pozwoli ci to lepiej rozdysponować doświadczeniem i przetestowanie innych umiejętności. To przydatne, gdy uznamy, że niektóre specjalne moce wampira kompletnie nie pasują do naszego stylu gry. Pamiętaj jednak, że tylko pierwszy reset umiejętności jest darmowy. Koszt resetu umiejętności rośnie z kolejnymi użyciem i pochłania określoną ilość punktów doświadczenia. Staraj się więc rozsądnie planować rozwój Jonathana.