Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vincet i Toby Sheen | Bossowie w Vampyr Vampyr poradnik, solucja

Na tej stronie przeczytasz opis walki Vincenta i Toby Sheen – to dość unikatowy, podwójny boss w grze Vampyr. Ten pojedynek ze strażnikami Priwen wymaga odpowiedniej taktyki.

Poziom bossa: 14 - Vincet i Toby Sheen | Bossowie w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Poziom bossa: 14

Kiedy go spotkasz?: Rozdział II, końcówka misji "Szantaż w Whitechapel".

Poziom trudności walki: 5/10

  • Ta walka z bossem jest dość unikatowa, gdyż masz do czynienia z dwoma przeciwnikami. Toby Sheen jest strzelcem, który będzie atakował z dystansu, a Vincent Sheen będzie dążył do bezpośredniej konfrontacji, posiłkując się strzelbą.
  • Ponadto, zaraz po rozpoczęciu walki, dołączy dwójka zwykłych Strażników Priwen. Nawet jeśli ich pokonasz, za moment odrodzi się kolejny duet. Przeciwnicy, to to tak naprawdę dodatkowe utrudnienie pojedynku.
  • Zalecam skupienie się na Toby Sheenie. Najlepiej oddalić się maksymalnie od wszystkich wrogów - gdy przeciwnicy zbliżą się do nas, należy ich wyminąć i skupić ataki na Tobym, który będzie stał z tyłu.
  • Dzięki tej strategii, dość szybko pokonasz Tobego, choć może to wymagać kilku manewrów doskoku i ucieczki. Możesz teraz skupić się na Vincencie.
  • Vincent jest dużo bardziej wytrzymały i dodatkowo będziesz miał na głowie jego obstawę. Najlepiej postawić na krótkie i szybkie ciosy, uskakując w porę przed atakami. Możesz starać się użyć ataków tak, żeby uśmiercić przy okazji obstawę, zyskując kilka cennych sekund, przydatnych do odebrania trochę zdrowia wrogowi.