Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr Vampyr poradnik, solucja

Ten rozdział opisuje wszystkich mieszkańców znajdujących się w Szpitalu Pembroke. Ta dzielnica w grze Vampyr będzie przez ciebie najczęściej odwiedzana i przez większość gry stan zdrowia placówki jest bardzo wysoki.

Uwaga! Wciąż kolekcjonujemy wskazówki o mieszkańcach Londynu. Uzupełnimy je, wraz z postępami prac nad poradnikiem. Możesz nam pomóc - jeśli znajdziesz treść wskazówki, napisz ją w komentarzach poniżej, a na pewno zostanie ona dopisana do poradnika.

Rakesh Chadana

Rakesh Chadana to lekarz, który pracuje przed szpitalem - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Rakesh Chadana to lekarz, który pracuje przed szpitalem. Niedaleko zwłok nieznanych pacjentów. Mężczyzna jest również handlarzem medycznych składników - jego poziom hipnotyzmu wynosi 4.

Wskazówka #1

Rakesh nie lęka się śmierci, odkąd służył jako lekarz polowy. Wystarczy pomówić z mężczyzną, a ten opowie o swojej przeszłości.

Wskazówka #2

Rakesh przez pomyłkę został wyznaczony na lekarza polowego. Musisz udać się do gabinetu Doktora Swansea (zyskujesz dostęp do gabinetu od 2 rozdziału) i przeczytać list o Rakeshu.

Wskazówka #3

Rakesh okrada zmarłych, choć powinien ich pilnować. Musisz podejrzeć Rakesha przez okno, gdy ten będzie okradał zmarłych w drewnianej budce.

Clay Cox

Clay Cox to podejrzany typek, którego spotkasz na początku wizyty w szpitalu - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Clay Cox to podejrzany typek, którego spotkasz na początku wizyty w szpitalu. Jeśli pozwolisz mu żyć, będzie się kręcił blisko szpitala. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 1.

Wskazówka #1

Clay zabił brata mężczyzny, który próbował odebrać mu życie. Pomów z mężczyzną, a sam ci o tym powie.

Wskazówka #2

Clay planuje pozostać przywódcą szajki po powrocie do zdrowia. Pomów z mężczyzną o potencjalnych konsekwencjach, które mogą go dosięgnąć za zabójstwa.

Wskazówka #3

Clay jest mężem Edwiny Cox. Przeczytaj list obok Claya - leży on na skrzyniach (rozdział 3).

Wskazówka #4

Clay uważa nóż, który otrzymał od żony, za amulet. Zapytaj o nóż, po przeczytaniu listy od Edwiny.

Dr Swansea

Dw Swansea to lekarz, który jest głową Szpitala Pembroke - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Dw Swansea to lekarz, który jest głową Szpitala Pembroke. To on odpowiada za najważniejsze decyzje, będąc przy tym filarem dzielnicy. Jego poziom oczarowania wynosi 6.

Wskazówka #1

Wskazówki zostaną dodane w późniejszym etapie prac nad poradnikiem. Bez obaw jednak - więcej o przeszłości doktora dopiero w rozdziale 4/5.

Wskazówka #2

 

Wskazówka #3

 

Pippa Hawkins

Pippa Hawkins to pielęgniarka pracująca w szpitalu - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Pippa Hawkins to pielęgniarka pracująca w szpitalu. Zazwyczaj chodzi ona po parterze budynku, blisko recepcji. Jej poziom hipnotyzmu wynosi 3.

Wskazówka #1

Pippa rezerwuje łóżka dla tych pacjentów, którzy będą w stanie za nie zapłacić. Porozmawiaj z Beatrice Goswick o okolicznościach jej przybycia do szpitala.

Wskazówka #2

Pippa i Milton Hooks są parą. Wykonaj śledztwo "Północ w ogrodzę Dobra i Zła" i oddaj portfel Miltonowi.

Wskazówka #3

Pippa rozważa rzucenie pracy w Szpitalu Pembroke. Przeczytaj list, w pokoju obok recepcji szpitala.

Wskazówka #4

Pippa ma wrażenie, że odkąd wybuchła epidemia, jest bezużyteczną pielęgniarką. Pomów z Pippą o jej rezygnacji i powiedz jej, żeby była dumna z tego co osiągnęła do tej pory.

Milton Hooks

Milton Hooks to handlarz, który szmugluje broń mieszkańcom szpitala - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Milton Hooks to handlarz, który szmugluje broń mieszkańcom szpitala. Niegdyś był kierowcą ambulansu - znajdziesz go na zewnątrz placówki. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 2.

Wskazówka #1

Milton wyłudził pieniądze od części pacjentów w Pembroke. Aby dotrzeć do tej wskazówki, udaj się do drewnianej chatki z ciałami (przed szpitalem) i zabierz list, z jednych z zwłok.

Wskazówka #2

Koledzy z pracy Miltona nie mają o nim zbyt wysokiego mniemania. Porozmawiaj z Pippą o Miltonie i jego pracy.

Wskazówka #3

Milton i siostra Hawkins są parą. Wykonaj śledztwo "Północ w ogrodzę Dobra i Zła" i oddaj portfel Miltonowi.

Dr Corcoran Tippets

Dr Corcoran Tippets to uznany lekarz, który pracuje w szpitalu - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Dr Corcoran Tippets to uznany lekarz, który pracuje w szpitalu. Zazwyczaj znaleźć go można na zewnątrz budynku, przy umarłych. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 2.

Wskazówka #1

Corcoran jest wykończony bezustanną pracą, nie chce jednak zrobić przerwy. Porozmawiaj z Gwyneth Branagan i zapytaj ją o personel.

Wskazówka #2

Corcoran uważa, że Gwyneth Branagan ma znacznie wyższe kwalifikacje niż zwyczajna pielęgniarka. Porozmawiaj z mężczyzną o Gwyneth.

Wskazówka #3

Błąd w sztuce medycznej popełniony przez Corcorana kosztował Connora życie. Zbadaj zwłoki w piwnicy Starej Kostnicy.

Wskazówka #4

Corcoran odejdzie z pracy, gdy tylko skończy się epidemia. Skonfrontuj błąd w operacji z Corcoranem.

Wskazówka #5

Corcoran jest uzależniony od narkotyków. Co jakiś czas, mężczyzna zamyka się w swoim gabinecie. Musisz wtedy przejść przez szpital, wyjść od strony Starej Kostnicy i wskoczyć na balkon sąsiadujący z gabinetem mężczyzny. Możesz wtedy podejrzeć, jak Corcoran wstrzykuje sobie narkotyki.

Gwyneth Branagan

Gwyneth Branagan to pielęgniarka pracująca w szpitalu Pembroke - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Gwyneth Branagan to pielęgniarka pracująca w szpitalu Pembroke. Zazwyczaj spaceruje ona na zewnątrz placówki. Jej poziom hipnotyzmu wynosi 5.

Wskazówka #1

Zdaniem Corcorana Tippetsa Gwyneth ma zbyt wysokie kwalifikacje, żeby być pielęgniarką. Porozmawiaj z Tippetsem na temat Gwyneth.

Wskazówka #2

Gwyneth zataiła informacje o błędzie w sztuce lekarskiej Corcorana Tippetsa. Ukończ śledztwo " Tym boleśniejszy upadek".

Wskazówka #3

Gwyneth była podejrzewana o zaniedbywanie zawodowych obowiązków. Musisz ukończyć śledztwo "Brakujące składniki" i oddać placebo Dr Thoreau Stricklandowi. Dzięki temu, dostaniesz klucz do jego gabinetu - w środku znajdziesz list o Gwyneth Branagan.

Newton Blight

Newton Blight to przyjaciel Oswalda - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Newton Blight to przyjaciel Oswalda. Znaleźć go można blisko rzeki, na zewnątrz szpitala. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 3.

Wskazówka #1

Ze względu na paniczny lęk przed szczurami Newton nie uratował przyjaciela. Zapytaj Newtona o okoliczności zniknięcia Oswalda.

Wskazówka #2

Oswald i Newton Blight są w sobie zakochani. Poczekaj, aż mężczyźni wejdą do magazynu za kratami i podejrzyj jak się całują.

Wskazówka #3

Newton nie przyznaje się, że jest homoseksualistą. Zapytaj mężczyznę o uczucie do Oswalda.

Wskazówka #4

Newton i Oswald Thatcher zostali zakopani żywcem podczas bombardowania na wojnie. Powiedz Newtonowi, że boi się być zamknięty. Wariant "Pochowano cię" jest poprawny - pozostałe spowodują utracenie wskazówki.

Oswald Thatcher

Oswald Tatcher to mężczyzna, którego masz szansę uratować podczas śledztwa Klaustrofobia - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Oswald Tatcher to mężczyzna, którego masz szansę uratować podczas śledztwa "Klaustrofobia". Jeśli go ocalisz, będzie kręcił się niedaleko rzeki, blisko Claya Coxa. Poziom hipnotyzmu 1.

Wskazówka #1

Oswald uważa, że nie musi iść do szpitala, żeby poradzić sobie z klaustrofobią. Pomów z Oswaldem o jego przypadłości.

Wskazówka #2

Oswald i Newton Blight są w sobie zakochani. Poczekaj, aż mężczyźni wejdą do magazynu za kratami i podejrzyj jak się całują.

Wskazówka #3

Newton i Oswald Thatcher zostali zakopani żywcem podczas bombardowania na wojnie. Porozmawiaj z Newtonem Blightem i powiedz mu, że boi się być zamknięty. Wariant "Pochowano cię" jest poprawny - pozostałe spowodują utracenie wskazówki.

Beatrice Goswick

Beatrice Goswick to matka Mortimera - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Beatrice Goswick to matka Mortimera. Przesiaduje ona w sali, gdzie leży jej chory syn. to. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 4.

Wskazówka #1

Beatrice nie jest przekonana co do skuteczności służby zdrowia w Szpitalu Pembroke. Wystarczy porozmawiać z kobietą o jej przybyciu do placówki.

Wskazówka #2

Beatrice zataiła nieudaną próbę samobójczą syna, żeby nie trafił za kratki. Odkryj, że Mortimer chciał się zabić i porozmawiaj o tym z Beatrice.

Wskazówka #3

Beatrice nie przyjmuje do siebie nieuniknionych tendencji samobójczych syna. W dialogu, powiedz kobiecie o potencjalnych przyszłych samobójstwach. Następnie stwierdź, że Mortimer jest szczęściarzem, że ma taką matkę jak ona.

Mortimer Goswick

Mortimer Goswick to pacjent szpitala, który utrzymuje, że jest ciężko chory - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Mortimer Goswick to pacjent szpitala, który utrzymuje, że jest ciężko chory. Znaleźć go można na parterze - w sali z chorymi. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 2.

Wskazówka #1

Mortimer nie jest zakażony hiszpanką. Musisz ukończyć śledztwo "Brakujące składniki" i oddać placebo Dr Thoreau Stricklandowi. Dzięki temu, dostaniesz klucz do jego gabinetu - w środku znajdziesz raport medyczny o Mortimerze.

Wskazówka #2

Mortimer zamierzał odebrać sobie życie. Podsłuchaj rozmowę chłopaka z jego matka (musisz stać na zewnątrz szpitala, pod oknem Goswicków).

Wskazówka #3

Zdaje się, że Mortimer naprawdę pragnie umrzeć. Wykonaj śledztwo "Spal po przeczytaniu" i przeczytaj list w mieszkaniu Goswicków.

Harvey Fiddick

Harvey Fiddick to pacjent szpitala - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Harvey Fiddick to pacjent szpitala. Przebywa na parterze, w oddziale dla chorych. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 1.

Wskazówka #1

Żona Harveya zmarła podczas wojny. Zdobądź wskazówkę #1 u Dr. Thoreau i porozmawiaj z lekarzem o historii Harveya.

Wskazówka #2

Harvey obwinia się o swój wypadek. Zdobądź wskazówkę #1 i porozmawiaj o wypadku z Harveyem.

Wskazówka #3

Dopóki Harvey nie odzyska sprawności w ręce, nie będzie w stanie wykarmić w rodziny. Przeczytaj list obok łóżka Harvey'a (rozdział 3).

Dr Thoreau Strickland

Dr Thoreau Strickland to lekarz szpitala Pembroke - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Dr Thoreau Strickland to lekarz szpitala Pembroke. Pracuje na parterze, blisko chorych. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 4.

Wskazówka #1

Do tej pory eksperymenty Thoreau w zakresie transfuzji krwi były bezskuteczne. Porozmawiaj z Harveyem Fiddickiem/odwiedź piwnicę Starej Kostnicy.

Wskazówka #2

Thoreau po kryjomu podaje pacjentom eksperymentalny lek na hiszpankę. Weź udział w śledztwie "Brakujące składniki".

Wskazówka #3

W przeszłości pojawiły się wątpliwości co do umiejętności medycznych Thoreau. Idź do gabinetu Doktora Swansea i przeczytaj list o Thoreau. .

Dr Waverley Ackroyd

Dr Waverley Ackroyd to lekarz, który pracuje w Pembroke - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Dr Waverley Ackroyd to lekarz, który pracuje w Pembroke. Znaleźć go można na parterze - na sali z chorymi. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 4.

Wskazówka #1

Waverley nie popiera nowoczesnej medycyny. Wystarczy porozmawiać z mężczyzną, by się o tym dowiedzieć.

Wskazówka #2

Pomimo zaciętej rywalizacji Waverley nie wykorzystałby kruczków formalnych, żeby pogrążyć Thoreau Stricklanda. Zdobądź wskazówki o dr Thoreau (prawdopodobnie wskazówka #1 lub #2).

Wskazówka #3

Umiejętności Waverleya budzą podziw, ale on sam uważany jest za dumnego aroganta. Na terenie szpitala możesz znaleźć list o Ackroydzie.

Thomas Elwood

Thomas Elwood to pacjent szpitala - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Thomas Elwood to pacjent szpitala. Znajduje się on blisko holu - trzyma się blisko Thelmy Howcroft. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 1.

Wskazówka #1

Thelma Howcroft stanowi dla Thomasa żywy dowód na to, że jest jeszcze dla niego nadzieja. Porozmawiaj z Thelmą o jej chorobie, a potem pomów z Thomasem.

Wskazówka #2

Thomas obwinia się o odniesie ran wojennych, które go oszpeciły. Podnieś raport medyczny chorego - jest on na pierwszym piętrze, niedaleko twojego gabinetu. W pokoju, gdzie zdobyłeś piłę.

Wskazówka #3

Thomas za bardzo wstydzi się swoich ran, by spotkać się z rodziną. Zapytaj mężczyznę o powód jego wypadku. Poprawna odpowiedź to Nie możesz się wiecznie chować. Wybór opcji "Operacja może ci pomóc" (Surgery could help you) blokuje wskazówkę.

Thelma Howcroft

Thelma Howcroft chora psychicznie pacjentka szpitalu Pembroke - Mieszkańcy i wskazówki w Szpitalu Pembroke w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Thelma Howcroft chora psychicznie pacjentka szpitalu Pembroke. Kobieta wmówiła sobie, że jest wampirzycą. Znaleźć ją można na parterze, blisko holu. Jej poziom hipnotyzmu wynosi 2.

Wskazówka #1

Thelma cierpi na zespół Cotarda i wierzy, że jest wampirzycą. Porozmawiaj z kobietą, a dowiesz się o jej przypadłości.

Wskazówka #2

Stróże Priwen podejrzewają, że Thelma może naprawdę być wampirzycą. Udaj się do kryjówki Stróż (podczas misji "Niewłaściwy cel") i przeczytaj list na pierwszym piętrze.

Wskazówka #3

Thelma widziała, jak wampir zabija człowieka. Po zdobyciu poprzedniej wskazówki, pomów z kobietą o wampirach.