Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Która broń jest najlepsza w Vampyr? Vampyr poradnik, solucja

W grze Vampyr możesz posługiwać się sporą ilością broni. Do wyboru są bronie jednoręczne, dwuręczne, oręże do drugiej ręki... ale która bron jest spośród nich najlepsza? W tym rozdziale przeczytasz spis najlepszych moim zdaniem broni w grze, wraz z ich opisem.

1 - Która broń jest najlepsza w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry
  • Piłka Chirurgiczna. Kilka razy już wspominałem o tej broni - to jednoręczna, silna broń, którą można znaleźć na pierwszym piętrze Szpitala Pembroke. Piłka ma dużą prędkość ataku i przyzwoitą wytrzymałość. Choć może nie zadaje bardzo dużych obrażeń, to po ulepszeniu broni i pozyskaniu umiejętności wysysania krwi przy uderzeniu, znacząco wzmacniamy Jonathana. Możemy odnawiać sporo krwi w walce i spożytkować ją na wampirze umiejętności.
  • Lupara. Lupara to strzelba z upiłowanym kawałkiem lufy, idealna do zadania wielkich obrażeń w krótkim dystansie. Dość szybko można ją ulepszyć, by zadawała naprawdę wielkie obrażenia. Minusem broni jest konieczność posiadania amunicji - choć zdecydowanie warto mieć w ekwipunku przynajmniej jedną broń palną.
  • Pistolet Parabellum. Jeśli irytuje cię mały zasięg magazynka lupary i wolisz broń na dalszy dystans, to zdecydowanie pistolet Parabellum to świetny wybór. Można wystrzelić z niego trzy serie z rzędu. To bardzo dobra broń, przydatna podczas walk z bossami.
  • Osobiście, nie preferowałem użycia broni dwuręcznych. Są one dość powolne w walce, wystawiają cię na atak i nie pozwalają na skuteczną absorpcję krwi z wrogów. Polecam wyposażyć się w broń jednoręczną, wybrać jedną z broni palnych i rozwijać umiejętności wampira, na które zawsze będziemy mieli krew w walce.