Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak stworzyć mocną postać w Vampyr? Vampyr poradnik, solucja

Tutaj nauczymy Cię, jak stworzyć op build w Vampyr - uniwersalny build do walki za pomocą broni jednoręcznej.

W tym rozdziale poznasz pomysł na silną postać w grze Vampyr. Tak "skonstruowany" Jonathan łatwo radzi sobie z wrogami i można nim ukończyć grę bez zabijania mieszkańców dzielnicy.

1 - Jak stworzyć mocną postać w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry
  • Broń którą bardzo polecam na start to Piłka Chirurgiczna - można ją znaleźć na piętrze Szpitala Pembroke. To jednoręczna broń, szybka i zużywająca mało wytrzymałości przy ataku.
  • Jak najszybciej należy ulepszyć broń i odblokować dostęp do umiejętności zwiększonej absorpcji krwi. Dzięki temu, będziesz pozyskiwał 2.5 pkt krwi przy trafieniu. W połączeniu ze szybkim atakiem broni, będziesz miał spory zapas krwi w walce.
  • Teraz warto rozwijać umiejętności Jonathana. Koniecznością jest inwestycja w autofagię, żeby móc efektywnie się leczyć. Następnie należy wzmocnić poziom zdrowia bohatera i pokłady wytrzymałości.
  • Całkowicie można pominąć gryzienie w walce - dużo lepiej skupić się na maksowaniu takiej umiejętności jak włócznia krwi, która zadaje bardzo przyzwoite obrażenia zasięgowe.
  • Świetną umiejętnością wsparcia jest Bariera z krwi - która nie ma kosztu rzucenia i potrafi zaabsorbować silne ataki wroga. Bardzo się to przydaje przy walce z bossami, którzy potrafią zadać bolesne ciosy. Dodatkowo, wróg, który trafi w barierę jest często wytrącony z równowagi i podatny na atak.
  • Cały czas rozwijaj podane wyżej umiejętności - będziesz szybki (ze względu na wytrzymałość, możesz ciągle wykonywać zrywy), Jonathan będzie miał masę zdrowia, a w razie potrzeb natychmiast uleczysz się do pełni zdrowia za pomocą autofagii. Na bieżąco ulepszaj broń i zawsze wzmacniaj pozyskiwane punkty krwi.
  • Jako drugą broń możesz wziąć np. strzelbę i rozwijać ją pod obrażenia. Choć szczerze mówiąc, ataki bronią i włócznia krwi w zupełności mi wystarczyły. Jeśli chcesz urozmaicić sobie pojedynki, możesz wybrać jedną z umiejętności ostatecznych. Nieźle sprawdza się Otchłań, która zadaje duże obrażenia wrogowi.