Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy można ukończyć Vampyr bez zabijania NPC? Vampyr poradnik, solucja

Ten rozdział poradnika odpowie na pytanie - czy można ukończyć grę Vampyr bez zabijania mieszkańców dzielnicy?

Szybko odpowiedź na tę pytanie brzmi - tak, gra jest skonstruowana tak, że można ukończyć ją bez wysysania krwi mieszkańców dzielnicy - Czy można ukończyć Vampyr bez zabijania NPC? - Vampyr - poradnik do gry

Szybko odpowiedź na tę pytanie brzmi - tak, gra jest skonstruowana tak, że można ukończyć ją bez wysysania krwi mieszkańców dzielnicy. Wiąże się to jednak z pewnymi "haczykami":

  1. Jeśli nie będziemy ssać krwi innych, to Jonathana ominie masa doświadczenia. Wyssanie krwi u niektórych postaci przyznaje nawet ponad 6000 EXP, co jest poważnym wzmocnieniem. Gra wręcz skłania nas, żeby oddać się pokusie i zabijać innych.
  2. Choć poziom trudności gry wzrasta, to możemy podjąć inne aktywności - wykonywać śledztwa, zbierać wskazówki itp. co trochę nadrobi stratę doświadczenia.
  3. Co bardzo ważne, musisz sporo inwestować w crafting i na bieżąco ulepszać swoje bronie. Szczególnie ważne jest inwestowanie w ulepszenie, które powoduje zdobycie krwi przy uderzeniu bronią.
  4. Jeśli chcemy grać bez rozlewu krwi, to koniecznością jest również rozsądne wydawanie punktów doświadczenia na silne umiejętności. Więcej o tym w rozdziale "jak stworzyć mocną postać?".