Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć legendarną broń (True Dragonbane) w Vampyr? Vampyr poradnik, solucja

W grze Vampyr, została ukryta legendarna broń, która została ukryta w bardzo wymyślny sposób przez twórców. Warto się jednak pofatygować, gdyż omawiana broń jest niezwykle potężna i jej zdobycie jest konieczne do ukończenia niektórych osiągnięć. Na poniższej stronie znajdziesz opis, jak krok po kroku sięgnąć po broń.

Krok 1 - Zbierz dokumenty kompendium wiedzy

Zdobycie broni ma ścisły związek z kolekcjonowaniem notatek, które możesz znaleźć w świecie gry - Jak zdobyć legendarną broń (True Dragonbane) w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry

Zdobycie broni ma ścisły związek z kolekcjonowaniem notatek, które możesz znaleźć w świecie gry. W Vampyrze, możesz skolekcjonować, 30 różnych dokumentów - odkrycie legendarnej broni wymaga zdobycie praktycznie każdej notatki w grze. Poniżej dowiesz się, dlaczego tak jest.

Krok 2 - Ukończ śledztwo "Puszka Pandory"

Usher Talltree zleci ci zdobycie tajemniczego pudełka, które jest do odzyskania w teatrze - Jak zdobyć legendarną broń (True Dragonbane) w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry

Usher Talltree zleci ci zdobycie tajemniczego pudełka, które jest do odzyskania w teatrze. Musisz pokonać jednego z wrogów w tej lokacji, a zdobędziesz klucz. Zejdź teraz na dół budynku - obok zejścia do piwnicy znajdziesz mały pokój. Otwórz sejf, a zdobędziesz dziennik. Musisz teraz wrócić z pudełkiem do Ushera - Nie otwieraj go!

To krytycznie ważny punkt zdobycia broni. Jeśli otworzysz pudełko, nie będziesz w stanie rozszyfrować zagadki i utracisz możliwość zdobycia legendarnej broni.

Krok 3 - Stwórz rozwiązanie łamigłówki

W prawym górnym rogu listu znajdziesz symbol. To rozwiązanie zagadki, które przedstawia rozmieszczenie poszczególnych symboli, na płytach niedaleko Ushera. - Jak zdobyć legendarną broń (True Dragonbane) w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry
W prawym górnym rogu listu znajdziesz symbol. To rozwiązanie zagadki, które przedstawia rozmieszczenie poszczególnych symboli, na płytach niedaleko Ushera.

Po zwróceniu nieotwartego notatnika Usherowi odbierz od niego dokument z narysowanymi czterema symbolami. Zagadka z sekretną komnatą polega na odgadnięciu właściwej kolejności dotykania płyt naciskowych, niedaleko miejsca, gdzie przebywa Usher. Każdy symbol odpowiada płycie naciskowej, przy czym symbole z kartki od Ushera są losowo dobierane przez grę i oznacza to, że rozwiązanie zagadki jest nieco inne dla każdego gracza.

Otwórz ekran z dokumentami i przeglądaj każdą z notatek. Na niektórych kartkach, możesz znaleźć czarne kropki, z namalowanym obok symbolem. Tylko dokumenty z malutką kropką są powiązane z rozwiązaniem zagadki i jest ich w sumie 6 spośród 30 możliwych do odnalezienia w grze. Liczba kropek oznacza kolejność naciśnięcia płyty, a symbol obok kropki - na którą płytę masz nacisnąć.

Krok 4 - Naciśnij płyty i zdobądź True Dragon Bane

Podejdź teraz do płyt obok Ushera i wykorzystując informację na dokumentach, naciskaj w odpowiedniej kolejności płyty - Jak zdobyć legendarną broń (True Dragonbane) w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry

Podejdź teraz do płyt obok Ushera i wykorzystując informację na dokumentach, naciskaj w odpowiedniej kolejności płyty. Odsłonisz przejście, a w komnacie znajdziesz najlepszą broń w grze - True Dragonbane. Ten potężny miecz po ulepszeniach jest w stanie zadawać prawie 400 obrażeń jednorącz. Bardzo pomaga m.in. pokonanie ostatniego bossa, Katastrofy.