Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Antidotum | Solucja Vampyr Vampyr poradnik, solucja

Jonathan wyrusza na zdobycie składników, które pomogą mu stworzyć antidotum, które pomoże w walce z epidemią. Aby pokonać Katastrofę, musisz zdobyć trzy składniki, które rozmieszczone są w różnych zakątkach Londynu.

1 - Antidotum | Solucja Vampyr - Vampyr - poradnik do gry
  1. W tym momencie, jesteś w stanie stworzyć bardzo silną, legendarną broń jednoręczną. True Dragonbane - aby ją zdobyć, musisz wykonać śledztwo "Puszka Pandory", dla Ushera Talltree. Szczegóły znajdziesz na osobnej stronie naszego poradnika.
  2. Gdy już będziesz gotowy, udaj się na rozmowę z Lady Ashbury, w jej posiadłości. Powiedz jej, że to jej krew przyczyniła się do zarażenia Harriet Jones. Kobieta niespodziewanie ucieknie, a ty będziesz zmuszony zdobyć trzy składniki antidotum.
2 - Antidotum | Solucja Vampyr - Vampyr - poradnik do gry
  1. Pierwszym składnikiem, będzie krew Williama Marshalla. Aby ją zdobyć, musisz dotrzeć do klubu Ascalon i pomówić z Lordem Redgravem.
  2. Jeśli przemieniłeś Aloysiusa Dawsona w wampira, możesz wejść przez główne drzwi i pomówić z Lordem - po dialogu, pierwszy składnik antidotum.
  3. Jeśli natomiast zostałeś wydalony z klubu Ascalon, musisz wejść bocznym wejściem do klubu Ascalon i pokonać silnego ekona. Po walce, możesz pomówić z Redgravem i zażądać krwi Marshalla.
3 - Antidotum | Solucja Vampyr - Vampyr - poradnik do gry
  1. Kolejnym krokiem jest zdobycie insuliny. By ją znaleźć, musisz wrócić do Szpitala Pembroke i wejść do Starej Kostnicy.
  2. Na miejscu, biegnij schodami do góry. Czeka cię potyczka z kilkoma strażnikami Priwen, na poziomach ok. 35. Pokonaj wrogów i zabierz insulinę ze stolika.
4 - Antidotum | Solucja Vampyr - Vampyr - poradnik do gry
  1. Po ostatni składnik antidotum, musisz udać się na cmentarz. Spotkasz tam McCulluma - mężczyzna posiada kilka kropli krwi Króla Artura.
  2. Zależnie od podjętej decyzji, spotkasz McCulluma żywego, lub przemienionego w wampira. Nie ma to jednak większego znaczenia dla przebiegu dialogu - mężczyzna w każdym przypadku odda ci krew.
Gdy skompletujesz wszystkie trzy składniki, udaj się do kryjówki i stwórz antitodum - Antidotum | Solucja Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Gdy skompletujesz wszystkie trzy składniki, udaj się do kryjówki i stwórz antitodum. Jesteś gotowy, by stawić czoło Katastrofie.