Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr Vampyr poradnik, solucja

West End, to ostatnia dzielnica w grze Vampyr. Spotkasz tu bogatych mieszkańców Londynu, w tym matkę Jonathana. Na tej stronie naszej solucji przeczytasz o spisie mieszkańców West End i dowiesz się, jak odblokować wskazówki dla nich.

Emelyne Reid

Emelyne Reid to matka Jonathana i Mary - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Emelyne Reid to matka Jonathana i Mary. Stara kobieta przeżyła szok po ostatnich wydarzeniach i cierpi na problemy psychiczne. Mieszka w posiadłości Reidów, jej poziom hipnotyzmu wynosi 1.

Wskazówka #1

Już tylko Avery Cork opiekuje się Emelyne. Porozmawiaj z Averym o stanie zdrowia Emelyne.

Wskazówka #2

Emelyne często rozmawia ze zmarłymi, w tym z synem. Uruchom tryb widzenia wampira, udaj się do swojego pokoju i podsłuchaj, jak kobieta rozmawia z "duchami".

Avery Cork

Avery Cork to oddany rodzinie Reid lokaj - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Avery Cork to oddany rodzinie Reid lokaj. Mieszka i pracuje w posiadłości Reidów. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 4.

Wskazówka #1

Już tylko Avery opiekuje się Emelyne Reid. Pomów z mężczyzna o stanie zdrowia Emelyne.

Wskazówka #2

Avery otrzymał solidną zapłatę, żeby do końca życia opiekować się rodziną Reidów. Wskazówkę pozyskasz podczas rozmowy z Averym.

Wskazówka #3

Avery chciałby, żeby młody Jonathan Reid bardziej opiekował się matką. Zapytaj mężczyznę, czy odszedłby ze swojej pracy.

Clarence Crossley

Clarence Crossley to przyjaciel Jonathana z dawnych lat - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Clarence Crossley to przyjaciel Jonathana z dawnych lat. Mężczyzna spaceruje po ulicach dzielnicy i wzywa do walki z wampirami. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 3.

Wskazówka #1

Clarence wierzy, że w Londynie doszło do inwazji wampirów. Przeczytaj pomiętą ulotkę, na straganie, obok Clarence'a.

Wskazówka #2

Podczas służby we Francji Clarence widział, jak wampir zabija człowieka. Pomów z mężczyzną o jego kampanii przeciw wampirom i w czasie dialogu powiedz, że wierzysz mu.

Wskazówka #3

Clarence poświęca rodzinny majątek, żeby sfinansować kampanię przeciwko wampirom na West Endzie. Przeczytaj stronę z dziennika, w mieszkaniu Crossleyów (w sypialni).

Wskazówka #4

Żona Clarence'a jest przekonana, że to wojna wywołała jego paranoję. Powiedz Clarencowi, ze jego żona go truje. Następnie zapytaj, czy coś podejrzewał.

Venus Crossley

Venus Crossley to żona Clarencea, który nie wierzy w teorie męża i boi się o reputację rodziny - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Venus Crossley to żona Clarence'a, który nie wierzy w teorie męża i boi się o reputację rodziny. Znaleźć ją można z domu, kawałek dalej od Clarenc'ea. Jej poziom hipnotyzmu wynosi 4.

Wskazówka #1

Venus niezmiernie martwi się o reputację swojej rodziny. Porozmawiaj z Clarencem o jego postępowaniu.

Wskazówka #2

Venus z premedytacją truje męża. Musisz podejrzeć przez okno, jak kobieta wlewa truciznę do posiłku męża.

Wskazówka #3

Venus jest przekonana, że to wojna wywołała jego paranoję. Powiedz Clarencowi, że jego żona go truje. Następnie zapytaj mężczyznę, czy coś podejrzewał.

Carolyn Price

Carolyn to handlarz, który pracuje w drugiej części West End - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Carolyn to handlarz, który pracuje w drugiej części West End. Interes pomaga jej doglądać jej córka. Poziom hipnotyzmu Carolyn wynosi 3.

Wskazówka #1

Carolyn przyzna, że czuje coś do swego dawnego lekarza, doktora Jonathana Reida. Powiedz kobiecie, żeby opowiedziała coś na swój temat.

Wskazówka #2

Carolyn zawsze otaczała skrzywdzoną córkę troskliwą opieką. Zapytaj Carol Price o jej matkę.

Wskazówka #3

Carolyn często krzywdzi córkę własną "niezdarnością". Podsłuchaj rozmowę w piwnicy sklepu.

Wskazówka #4

Carolyn może cierpieć na jakąś nieznaną chorobę psychiczną. Porozmawiaj z kobietą i powiedz jej, że znęca się nad córką.

Carol Price

Carol Price to córka Carolyn Price - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Carol Price to córka Carolyn Price. Kobieta nie odchodzi od swojej matki i znajdziesz ją w sklepie. Poziom hipnotyzmu Carol wynosi 2.

Wskazówka #1

Matka zawsze otaczała skrzywdzoną Carol troskliwą opieką. Zapytaj Carol o jej matkę.

Wskazówka #2

Carol często staje się ofiarą "niezdarności" swojej matki. Podsłuchaj rozmowę w piwnicy sklepu.

Wskazówka #3

Nieudana próba zdobycia wskazówki. Zapytaj córkę o niepokojące zachowanie matki. Odpowiedź "Twoja matka nie postrzega cię jako człowieka" (Your mother does not see you as a person), powoduje zablokowanie wskazówki.

Kimura Tadao

Kimura Tadao to pasjonujący się astronomią mężczyzną, który jest uwięziony niedaleko wejścia do West End - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Kimura Tadao to pasjonujący się astronomią mężczyzną, który jest uwięziony niedaleko wejścia do West End. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 4.

Wskazówka #1

Tadao został porwany przez wampira, który odkrył jego pasję do astronomii. Zapytaj mężczyznę, dlaczego jego oprawca od razu go nie zabił.

Wskazówka #2

Tadao to bogaty właściciel kamienicy, który z nostalgią myśli o rodzinnym miasteczku. Zapytaj mężczyznę, czym się zajmuje.

Wskazówka #3

Tadao porzucił rodzinę i od wielu lat nie widział syna. Zapytaj mężczyznę, czy ma znajomych.

Wskazówka #4

Nieudana próba zdobycia wskazówki. Zapytaj mężczyznę, czy się zmieni. Odpowiedź, tak, kieruj się moim przykładem (Yes, Follow my example) powoduje zablokowanie wskazówki.

Charlotte Ashbury

Charlotte Ashbury, to wychowanka sierocińca, która walczy o równouprawnienie kobiet - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Charlotte Ashbury, to wychowanka sierocińca, która walczy o równouprawnienie kobiet. Jej poziom hipnotyzmu wynosi 5.

Wskazówka #1

Charlotte mieszkała w sierocińcu Lady Ashbury, zanim ta ją adoptowała. Pomów z kobietą o jej przeszłości.

Wskazówka #2

Charlotte sporo wie o wampirach, ale się ich nie boi. Wskazówkę zdobędziesz w trakcie rozmowy z Charlotte.

Wskazówka #3

Pomimo zakazu matki Charlotte nadal ma nadzieję stać się wampirem. Przeczytaj list w posiadłości Lady Ashbury.

Wskazówka #4

Charlotte ma nadzieję, że kiedy stanie się nieśmiertelna będzie skuteczniej walczyć z nierównościami. Zdobądź poprzednią wskazówkę i zapytaj Charlotte o powód chęci jej przemiany w wampira.

Aloysius Dawson

Aloysius Dawson to sędziwy bogacz, który panicznie boi się śmierci - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Aloysius Dawson to sędziwy bogacz, który panicznie boi się śmierci. Jest on filarem dzielnicy West End. Poziom hipnotyzmu mężczyzny wynosi 6.

Wskazówka #1

Jego brat bliźniak zginął w katastrofie samolotu. Porozmawiaj z Carolyn Price o Aloysiusie.

Wskazówka #2

Aloysius był członkiem Hermetycznego Zakonu od 1900. Porozmawiaj z Usherem Talltree o Aloysiusie.

Calhoun Russel

Calhoun Russel to dżentelmen, który jest handlarzem w West End - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Calhoun Russel to dżentelmen, który jest handlarzem w West End. Znaleźć go można niedaleko posiadłości Reidów. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 5.

Wskazówka #1

Calhoun nie dostrzega powagi i niebezpieczeństwa epidemii. Zapytaj o stan dzielnicy i powiedz, że jego przemyślenia na temat epidemii są błędne.

Wskazówka #2

Calhoun ceni sobie dobre restauracje i obfite posiłki. Zapytaj mężczyznę, czy ceni sobie tylko dobre jedzenie.

Wskazówka #3

Calhoun byłswego czasu kochankiem znanej aktorki Doris Fletcher. Musisz przeczytać list w piwnicy teatru (dostępne po decyzji z Dr. Swansea).

Wskazówka #4

Nieudana próba zdobycia wskazówki. Po ukończeniu śledztwa dla mężczyzny, odwiedź go następnej nocy. Zapytaj o wizytę w restauracji - opcja cieszę się, że ci smakowało (I'm glad you enjoyed it) blokuje dostęp do wskazówki).

Carina Billow

Carina Billow, to dziwnie zachowująca się kobieta, którą znaleźć można niedaleko klubu Ascalon - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Carina Billow, to dziwnie zachowująca się kobieta, którą znaleźć można niedaleko klubu Ascalon. Jej poziom hipnotyzmu wynosi 2.

Wskazówka #1

Carina wypowiada się w jasny sposób, chyba, że mówi o tym, co ją spotkało. Zapytaj kobietę, co się jej przytrafiło.

Wskazówka #2

Carina zdaje sobie sprawę z istnienia wampirów. Przeczytaj plakat, zawieszony na ścianie, blisko kobiety.

Wskazówka #3

Carina odczuwa potrzebę zjadania żywych szczurów. Włącz tryb widzenia wampira, śledź poczynania kobiety i podejrzyj, jak zjada martwego szczura.

Wskazówka #4

Nieudana próba zdobycia wskazówki. Po zdobyciu poprzedniej wskazówki, zapytaj kobietę, co jej się naprawdę stało. Odpowiedź "musisz walczyć!" (you must resist!) blokuje dostęp do wskazówki.

Louise Teasdale

Louise Teasdale jest uwięziona w kanałach miasta - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Louise Teasdale jest uwięziona w kanałach miasta. Kobietę porwał ekon i będziesz mógł ją uratować, gdy będziesz szedł do domu Aloysiusa. Jej poziom hipnotyzmu wynosi 3.

Wskazówka #1

Ojciec Louise próbował ją ocalić. Przeczytaj list przy zwłokach ojca Louise. Ciało znajdziesz w kanałach, niedaleko walki z Leonem Augustin.

Wskazówka #2

Porywacz Louise chciał zmienić ja w wampira. Pokonaj ekona, który uprowadził Louise i przeczytaj opuszczoną przez niego stronę dziennika.

Wskazówka #3

Ojciec Louise zginął, kiedy próbował ją odnaleźć i uratować. Pod mieszkaniem Louise, niedaleko mostu znajdziesz na ścianie list ojca Louise.

Wskazówka #4

Louise uciekła z domu, po ostrej kłótni z ojcem. Pomów z kobietą o znalezionym liście na ścianie. Powiedz jej, że jej ojciec nigdy ją nie przekreślił (he never gave up on you).

Charles Jerome Albright

Charles Jerome Albright jest detektywem, który prowadzi śledztwo w West End - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Charles Jerome Albright jest detektywem, który prowadzi śledztwo w West End. Znajdziesz go w drugiej części dzielnicy, gdzie na początku musisz dotrzeć kanałami. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 5.

Wskazówka #1

Charles wierzy, że morderczy szaleniec zabija pod osłoną epidemii. Wskazówkę zdobędziesz podczas rozmowy z mężczyzną.

Wskazówka #2

Charles został zdegradowany, ponieważ sprawił, że niewinny mężczyzna zawisł na stryczku. Przeczytaj gazetę, na górze posiadłości Aloysiusa Dawsona.

Wskazówka #3

Nieudana próba zdobycia wskazówki. Zapytaj mężczyznę o degradację. Opcja "Kara śmierci może być adekwatna" (The death penalty can be appropriate) blokuje dostęp do zdobycia wskazówki.

Usher Talltree

Usher Talltree to tajemniczy mężczyzna, który wróży z kart w drugiej części West End - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Usher Talltree to tajemniczy mężczyzna, który wróży z kart w drugiej części West End. Mężczyznę możesz znaleźć w piwnicy, niedaleko kościoła. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 5.

Wskazówka #1

Zdaje się, że Usher znał wielu londyńczyków, którzy zostali ostatnio zamordowani. Dowiesz się o tym podczas rozmowy z mężczyzną.

Wskazówka #2

Usher zna prawdziwe okoliczności śmierci Mary. Zapytaj Ushera o jego przemyślenia o najbliższym środowisku.

Wskazówka #3

Stróże Prwien podejrzewają, że Usher jest wampirem. Dowiesz się o tym, jeśli otworzysz "puszkę pandory" w misji pobocznej mężczyzny.

Uwaga! Zablokuje to dostęp, do odblokowania niektórych osiągnięć i zdobycia legendarne broni jednoręcznej!

Perciles Baker

Perciles Baker to zagadkowy mężczyzna, który czeka wraz z bratem na coś dziwnego jego poziom hipnotyzmu wynosi 4 - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Perciles Baker to zagadkowy mężczyzna, który czeka wraz z bratem na "coś dziwnego" jego poziom hipnotyzmu wynosi 4.

Wskazówka #1

Perciles i Agamemnon chcą opuścić miasto, ponieważ czują, że dzieje się w nim coś dziwnego. Musisz podejrzeć jak bracia rozmawiają w parku.

Wskazówka #2

Perciles i Agamemnon Baker czekają na coś, lub na kogoś, kto pomoże im opuścić miasto. Zapytaj mężczyznę o sytuację panującą w mieście.

Wskazówka #3

Perciles i Agamemnon Baker w różny sposób wyjaśniają swoją obecną sytuację. Zapytaj Agamemnona o jego brata.

Wskazówka #4

Perciles i Agamemnon Baker są dla mnie zagadką. Zapytaj Agamemnona, jak długo i w jakim celu.

Agamemnon Baker

Agamemnon Baker to brat bliźniak Percilesa - Mieszkańcy i wskazówki w West End w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Agamemnon Baker to brat bliźniak Percilesa. Obaj mężczyźni dziwnie się zachowują - spotkasz ich w drugiej części West End. Poziom hipnotyzmu mężczyzny wynosi 4.

Wskazówka #1

Perciles i Agamemnon chcą opuścić miasto, ponieważ czują, że dzieje się w nim coś dziwnego. Musisz podejrzeć jak bracia rozmawiają w parku.

Wskazówka #2

Perciles i Agamemnon Baker czekają na coś, lub na kogoś, kto pomoże im opuścić miasto. Pomów z Perciles o sytuacji w mieście.

Wskazówka #3

Perciles i Agamemnom Baker w różny sposób wyjaśniają swoją obecną sytuację. Zapytaj mężczyznę o jego brata.

Wskazówka #4

Perciles i Agamemnon Baker są dla mnie zagadką. Zapytaj mężczyznę jak długo czekają i w jakim celu.