Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Conan Exiles - poradnik do gry

Conan Exiles - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Surowce i wytwarzanie przedmiotów w Conan Exiles Conan Exiles poradnik, solucja

Do wydobycia niektórych surowców potrzebne są narzędzia, które możesz zbudować w menu tworzenia - Surowce i wytwarzanie przedmiotów w Conan Exiles - Conan Exiles - poradnik do gry
Do wydobycia niektórych surowców potrzebne są narzędzia, które możesz zbudować w menu tworzenia

W Conan Exiles większość przedmiotów, jakie używamy, musimy sami stworzyć. Zdarza się, że z pokonanych przeciwników wypada gotowy ekwipunek, ale najczęściej jest to broń lub elementy ubioru. W grze jest bardzo mocno rozbudowany system tworzenia. Poniżej kilka wskazówek, które dotyczą tego aspektu gry.

- punkty wiedzy, - aby tworzyć bardziej zaawansowane przedmioty, musimy się tego nauczyć. Wraz ze wzrostem poziomu postaci, otrzymujemy punkty wiedzy, które możemy wydawać na interesujące nas umiejętności. Rozpoczynamy od kamiennych narzędzi i budynków z piaskowca, natomiast kończymy na bardzo rozbudowanych konstrukcjach, czy też zbrojach, których nie powstydziłby się najlepszy płatnerz.

- surowce, - aby mieć materiał na stworzenie konkretnych przedmiotów, musimy postarać się o odpowiednie surowce. Większość z nich, musimy zdobyć lub wytworzyć samodzielnie.

- narzędzia - na początku gry większość surowców, jakie będą nam potrzebne to kamień, drewno oraz włókna roślinne. Do zbierania drewna potrzebna nam będzie siekiera, natomiast do kamieni kilof. Poszczególne narzędzia mają swoje zastosowanie także w przypadku innych surowców. Np., jeśli będziemy uderzać kilofem w drzewo otrzymamy korę.

- niektóre części potrzebne do produkcji przedmiotów musimy stworzyć sami. Mając włókna roślinne możemy stworzyć sznurek, który będzie potrzebny do produkcji skrzyni, czy też toporka. Wraz z postępami w grze i rozwojem naszej postaci, do produkcji konkretnych przedmiotów, potrzebne będą bardziej zaawansowane elementy, które możemy wytworzyć w menu postaci posiadając odpowiednie surowce.