Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CrossFire - poradnik do gry

CrossFire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czego nie robić w CrossFire ? | Rozgrywka CrossFire poradnik, solucja

Zanim skorzystasz z granatu oślepiającego, dymnego lub rozpryskowego, upewnij się, że nie zaszkodzisz w ten sposób własnej drużynie.

 1. Staraj się nie strzelać w trakcie chodzenia, biegania lub skakania. Jedyne co uzyskasz w ten sposób to zmarnowana amunicja.
 2. Nie zaczynaj strzelać zanim poprawnie nie wycelujesz.
 3. Nie celuj w podłogę i nogi.
 4. Nie graj ze zniszczonym ekwipunkiem ponieważ celność broni jest wówczas znacznie gorsza.
 5. Nie strzelaj w sojuszników, bo w ten sposób działasz na niekorzyść własnej drużyny.
 6. Nie przeładowuj broni w trakcie walki, jeśli zostało Ci kilka naboi w magazynku. Jeśli musisz przeładować broń, wycofaj się w bezpieczne miejsce.
 7. Nie blokuj pola widzenia sojuszników.
 8. Nie stój zaraz obok sojusznika, który korzysta z broni snajperskiej, ponieważ po nieudanym strzale będzie mógł próbować schować się za np. ścianę.
 9. Nie biegaj z granatem w ręku bo może okazać się w ogóle nie przydatny, a zmarnujesz czas na zmianę broni gdy zauważysz przeciwnika.
 10. Nie poruszaj się po mapie z włączonym zoomem.
 11. Nie graj z dużym pingiem, bo znacznie obniżysz swoje wyniki.
 12. Nie trać punktów RP na dodatkowe bronie i ekwipunek jeśli wiesz, że w najbliższym czasie nie będziesz mieć czasu na grę. Broń i ekwipunek nabyty za punkty RP znika po określonym czasie.
 13. Nie dołączaj do rozgrywki rankingowej, jeśli wiesz, że za kilka minut będziesz musiał wyjść lub odejść na chwilę od komputera.
 14. Staraj się nie wykrzykiwać epitetów pod kierunkiem przeciwnika na czacie głosowym. Nie dość, że możesz tym rozproszyć członków własnej drużyny, to dodatkowo osłabiasz własną koncentrację.