Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

CrossFire - poradnik do gry

CrossFire - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Techniki strzelania w CrossFire | Rozgrywka CrossFire poradnik, solucja

W trakcie rozgrywki w CrossFire można korzystać z kilku przydatnych technik strzelania, które znacznie ułatwią rozgrywkę i korzystnie wpłyną na Twoją celność oraz wyostrzą refleks. Niniejszy rozdział zawiera informacje, które mogą zwiększyć Twoje umiejętności strzeleckie i pomogą zapanować nad bronią.

Pestkowanie to technika, która wymaga dużego skupienia i opanowania, ponieważ ruch celownika musi być dobrze przemyślany, a każdy oddany strzał celny - Techniki strzelania w CrossFire | Rozgrywka - CrossFire - poradnik do gry

Pestkowanie

Pestkowanie to technika, która wymaga dużego skupienia i opanowania, ponieważ ruch celownika musi być dobrze przemyślany, a każdy oddany strzał celny. Technika pestkowania wykorzystywana jest do strzelania z dalszej odległości, dzięki czemu Gracz ma możliwość pozostawania w ciągłym ruchu strefingu. Korzystając z tej techniki należy pamiętać o tym, aby strzały oddawać pojedynczo lub maksymalnie po dwa pociski, po czym należy przerwać atak, żeby zresetować odrzut broni. W czasie przerwy można wykorzystać technikę strefowania, aby przemieścić się w bok i ponownie oddać strzał. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że pestkowanie jest skuteczne dopiero w momencie, gdy oddajesz strzał z miejsca, czyli po zakończeniu ruchu. Do największych zalet techniki pestkowania można zaliczyć:

Bardzo niskie zużycie amunicji.

Możliwość pozostawania w ruchu.

Całkowite zniwelowanie odrzutu broni.

Maksymalna kontrola nad celownikiem.

Strzały krótkimi seriami

Strzały krótkimi seriami to chyba najpopularniejsza ze wszystkich technik, która polega na oddaniu od 3 do 7 strzałów przy jednoczesnym, delikatnym korygowaniu ustawienia celownika, zazwyczaj poprzez płynne ściąganie go do dołu. Technika to może być wykorzystywana przy oddawaniu strzałów prawie każdą bronią i najlepiej sprawdza się na średnim i bliskim dystansie. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że technika strzelania krótkimi seriami wymaga stabilnej pozycji, czyli musisz stać w miejscu, aby maksymalnie zwiększyć swoją celność. Zaletami tej techniki są:

Średni poziom zużycia amunicji.

Duża mobilność.

Dobra celność.

Krótka seria może być zabójcza nawet w momencie, gdy nie trafisz w głowę przeciwnika jednak zawsze staraj się celować w górną część ciała.

Rozpylanie

Rozpylanie jest najtrudniejszą techniką do opanowania, ponieważ wymaga od Gracza poznania mechaniki broni, aby skutecznie kontrować jej odrzut. Technika rozpylania polega na bezustannym strzelaniu, aż do momentu całkowitego opróżnienia magazynka, przy jednoczesnym korygowaniu ustawienia celownika. Rozpylanie używane jest zazwyczaj tylko na bliskim dystansie, gdzie prawdopodobieństwo trafienia w cel jest znacznie większe. Największymi zaletami tej techniki są:

Możliwość szybkiego zlikwidowania kilku celów na raz, gdy znajdują się obok siebie.

Jeśli wiesz, że przeciwnik czai się po drugiej stronie zasłony dymnej, możesz spróbować zlikwidować go przy pomocy długiej serii.