Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

MudRunner - poradnik do gry

MudRunner - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

MudRunner: Torfowisko - mapa MudRunner poradnik, porady

Torfowisko jest jedna z głównych z pierwszych map, do których zyskasz dostęp. Cechuje się bardzo dużym rozmiarem i dojechanie do jedynego odkrytego punktu tartacznego, a następnie do tartaku zajmuje bardzo dużo czasu. W tym rozdziale znajdziesz mapę, opis i sugerowane trasy do części wschodniej mapy. Jest ona dużo łatwiejsza i prostsza. Tylko w tym scenariuszy, musisz dowieźć drewno do jednego tartaku (w innych mapach do dwóch).

Scenariusz rozpoczynasz posiadając dostęp do trzech pojazdów, które łącznie mogą kosztować 7 gwiazdek - MudRunner: Torfowisko - mapa - MudRunner - poradnik do gry

Scenariusz rozpoczynasz posiadając dostęp do trzech pojazdów, które łącznie mogą kosztować 7 gwiazdek. Najlepiej jest wybrać dwie ciężarówki Klasy C i pojazd do zwiadu z Klasy A. Najwięcej pojazdów do odblokowania, znajduje się w zachodnio-południowej części mapy. W tym scenariuszy dwie początkowe ciężarówki w zupełności wystarczają.

Najpierw skorzystaj z zielonej trasy. Jest to piaskowa droga, prowadząca do wschodniego krańca mapy, a następnie prowadzi aż do warsztatu i stacji benzynowej w północno-wschodnim rogu. Załaduj punkty warsztatowe na oba pojazdy, tak aby odblokować za jednym razem warsztat. Przez większość czasu będziesz korzystał z zabłoconej drogi i będziesz musiał pokonać kilka niewielkich zbiorników wodnych (czerwony wykrzyknik). Dodatkowo, będziesz musiał przejechać przez drewniany most, powoli i ostrożnie! Zwłaszcza, jeśli poruszasz się w konwoju (ciężarówka połączona linką z ciężarówką). Po drodze możesz uaktywnić dwa punkty obserwacyjne.

Teraz zmień wyposażenie twoich pojazdów na transport drewna. Możesz skorzystać z dwóch tras. Biała droga prowadzi przez stację i pomiędzy małymi zagajnikami. Jest tam utwardzona droga z piasku i mało błota aż wyjedziesz na duże pola torfowiska. Minusem tej trasy jest długość. Gęsty las zmusi cię do dłużej podróży. Możesz też wykorzystać krótszą drogę, wykorzystując niebieską trasę. Będziesz musiał przebić się przez spore zbiorniki wodne i twoje maszyny mogą czasem się zakopać lub trafić na inne przeszkody. Na szczęście w wokół jest sporo drzew. Wykorzystaj wyciągarkę, gdy twój pojazd nie będzie mógł samodzielnie sforsować danego odcinka. Woda w tym miejscu nie jest głęboka, żeby twoje pojazdy zatonęły, choć czasem mogą zbliżyć się do niebezpiecznego poziomu.

Po załadunku drewna możesz wrócić do Warsztatu/Stacji Benzynowej używając białej lub niebieskiej trasy, aby uzupełnić braki w paliwie. Następnie możesz dojechać do tartaku, korzystając z drogi na zielonej trasie.

Z punktu tartacznego możesz też dojechać przez torfowisko. Jest to bardzo prosta droga, na mapie oznaczona jako pomarańczowa trasa. Pamiętaj, aby trzymać się zachodniej strony jeziora na środku mapy. Ziemia po drugiej stronie jest bardziej grząska i łatwiej wpaść w błoto. Niech cię nie zwiedzie wielka łąka usiana trawą. Jeśli twój pojazd będzie jechał wolno lub nie posiada napędu na cztery koła, to bardzo szybko się zakopie. W razie potrzeby znajdź i odblokuj K-700, który jest świetny w wyciąganiu innych pojazdów. Z drugiej strony, dobre pojazdy Klasy C np. C-375 bez problemu powinny przejechać przez całe torfowisko. Grunt, to się nie zatrzymywać. Jeden konwój ciężarówek zaspokoi potrzeby tartaku i zakończy scenariusz.