Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Child of Light - poradnik do gry

Child of Light - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Walka | Podstawy gry | Child of Light poradnik Child of Light

Walki odbywają się w systemie turowym. Możesz walczyć maksymalnie dwoma bohaterami, natomiast przeciwników może być max. 3. Masz możliwość zmiany swoich bohaterów w trakcie walki. Ciosy możesz zadawać jednemu przeciwnikowi bądź wszystkim na raz.

Walkę możesz ominąć dzięki Igniculusowi. Jeśli oślepisz przeciwnika za pomocą swojego towarzysza nie ma możliwości, żeby cię zaatakował. Dodatkowo w trakcie walki Igniculus może spowalniać ładowanie tur przeciwników i leczyć twoich bohaterów. Wystarczy, że nakierujesz go na daną postać i rozbłyśniesz światłem.

Swoją turę możesz wykorzystać na atak, użycie eliksiru bądź tarczy. Masz też możliwość ucieczki z pola bitwy - o ile nie jest to walka z bossem. Ładowanie tury przeciwnika można cofnąć jeśli go zaatakujesz. Nie działają tak wszystkie ataki, a głównie te podstawowe. Uważaj, przeciwnik może zrobić ci dokładnie to samo.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie