Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Sniper: Ghost Warrior 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Sniper: Ghost Warrior 3 - poradnik do gry

Sniper: Ghost Warrior 3 - poradnik do gry

Jedna kula, jeden trup. Poradnik do gry Sniper: Ghost Warrior 3 zawiera m.in. dokładny opis przejścia gry, informacje na temat umiejętności i ekwipunku głównego bohatera, porady dotyczące rozgrywki, a także lokalizację wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich.

Ostatnia aktualizacja: 1 czerwca 2017

Prace nad poradnikiem zostały wstrzymany ze względu na problemy z grą i znikającymi sejvami. Planujemy jego ukończenie do końca czerwca.

Poradnik do Sniper: Ghost Warrior 3 zawiera kompletny opis przejścia tej polskiej produkcji, który pomoże ci przebrnąć przez fabułę i poznać historię głównego bohatera. Znajdziesz tu szczegółowe omówienie zadań głównych, które można wykonywać na naprawdę wiele różniących się od siebie sposobów.

Niezależnie od tego, czy będziesz używać karabinów snajperskich do pozbycia się wrogów z dalekich odległości, czy karabinów szturmowych i wczuwać się w rolę rasowego żołnierza, gra zagwarantuje różnorakie nagrody w postaci umiejętności przypisanych do twojego stylu gry.

Pierwsze rozdziały poradnika prezentują garść informacji na jej temat. Znajdziesz tutaj omówienie umiejętności głównego bohatera, uzbrojenia i gadżetów czy systemu craftingu. W poradniku obok zadań głównych nie zabrakło także opisu zadań pobocznych, które napotykać będziesz we wszystkich czterech, specjalnie przygotowanych piaskownicach przypisanych do każdego z czterech aktów w grze. Znajdziesz tutaj omówienie taktyk związanych z konkretnymi misjami, nagrodami przydzielonymi za ich wykonanie, czy garść przydatnych informacji na temat lokacji i wyposażenia, które warto ze sobą na takie misje zabrać.

Następne rozdziały prezentują już przedmioty kolekcjonerskie, które rozsiane są po całym dostępnym terenie Gruzji. W rozdziałach tych znajdziesz specjalnie przygotowane, czytelne mapy z naniesionymi oznaczeniami oraz opisem poszczególnych pytajników. Rozdziały te oczywiście kierowane są do osób, które za wszelką cenę chcą zdobyć 100% ukończenia gry. Zwieńczeniem niniejszego poradnika jest rozdział prezentujący wydajność gry na komputerach osobistych wraz z wymaganiami sprzętowymi.

Poradnik do gry Sniper: Ghost Warrior 3 zawiera:

  • Opis umiejętności głównego bohatera
  • Opis systemu rzemiosła, wyposażenia oraz gadżetów
  • Rdzeń solucji czyli szczegółowy opis wszystkich misji głównych
  • Opis zadań pobocznych
  • Lokalizację oraz opis przedmiotów kolekcjonerskich
  • Omówienie kwestii technicznej gry wraz z wymaganiami sprzętowymi PC

Jacek "Ramzes" Winkler (www.gry-online.pl)

Autor Poradnika

Jacek Winkler


Informacje o Sniper: Ghost Warrior 3 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 16 maja 2017

Poradnik zawiera : strony: 39, ilustracje: 147 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 3.

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Sniper: Ghost Warrior 3 - poradnik do gry