Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Gwint - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Gwint - poradnik do gry

Gwint - poradnik do gry

Karty na stół! Poradnik do gry Gwint zawiera objaśnienia podstaw rozgrywki i trybów gry. Znajdziesz tu również opis rodzajów kart, zasady budowania talii i opis frakcji. Omówiono tu takie aspekty kart jak rzadkość, grupy i pozycje kart.

Ostatnia aktualizacja: 20 czerwca 2017

Niniejszy poradnik do otwartej bety gry Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana omawia najważniejsze funkcje gry i pomaga w poznaniu jej zasad. W pierwszym rozdziale tego poradnika zawarto słownik pojęć z którymi gracz może spotkać się w trakcie rozgrywki, a także garść porad ogólnych. Rozdział drugi w szczegółowy sposób objaśnia podstawy rozgrywki, takie jak: interface rozgrywki, przebieg gry. Kolejny rozdział poświęcono kolekcji kart (ich tworzenie i rozbijanie na fragmenty), tworzeniu talii, jak i systemowi progresji konta. W następnym rozdziale opisano kwintesencję każdej gry karcianej, czyli karty. Omówiono tutaj wszystkie aspekty z nimi związane, jak: rzadkość, grupy i pozycje kart. W ostatnim rozdziale gracz ma możliwość poznania wszystkich Frakcji dostępnych w grze, jak i przeczytania garści porad, które mogą przydać się w trakcie starcia z licznymi taliami, które staną na ich drodze do szczytu tabeli rankingowej.

Poradnik do Gwinta zawiera:

  1. Słownik pojęć oraz porady ogólne
  2. Opis podstaw rozgrywki i zasad budowania talii
  3. Opis systemu progresji konta
  4. Informacje o rodzajach kart
  5. Opis Frakcji i porady związanie z ich kontrowaniem

Łukasz "qwert" Telesiński (www.gry-online.pl)

Autor Poradnika

Łukasz Telesiński

Łukasz Telesiński

Przed dołączeniem do zespołu poradników GRYOnline.pl (2015 r.), studiował na AWF-ie w Poznaniu, skąd wyszedł z tytułem magistra. Ma 8-letnie doświadczenie w pisaniu poradników do różnych produkcji, a obecnie pracuje także w branży IT, gdzie jest rekruterem technicznym. Pomimo że gra w prawie każdy gatunek, szczególną uwagę skupia na grach MMORPG, RPG, FPS oraz grach sportowych (seria FIFA, Football Manager, wyścigi). Poza graniem lubi gotować (jest fanem kuchni włoskiej), czytać książki (szczególnie fantasy i kryminały), a także aktywnie spędzać czas poza domem, robić zdjęcia i kręcić filmy z podróży.

więcej


Informacje o Gwint - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 26 lipca 2017

Poradnik zawiera : strony: 31, ilustracje: 132 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Gwint - poradnik do gry