Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A oto kolejna sztuczka | Osiągnięcia w Rise of the Tomb Raider Rise of the Tomb Raider poradnik, solucja

A oto kolejna sztuczka

Opis: Wejdź do studni...

Jak zdobyć:

Odblokowanie tego achievementu polega na wskoczeniu do studni w taki sposób, aby jednocześnie wykonać nurkowanie (Lara odpowiednio układa ciało). Dokonasz tego skacząc z platformy znajdującej się nad studnią - rozpędź się odpowiednio, a następnie szybko, jeszcze na wysokości platformy, wciśnij przycisk odpowiedzialny między innymi za celowanie.

Odpowiednie miejsce do łatwego zanurkowania znajdziesz w Geotermicznej Dolinie - A oto kolejna sztuczka | Osiągnięcia w Rise of the Tomb Raider - Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Odpowiednie miejsce do łatwego zanurkowania znajdziesz w Geotermicznej Dolinie. Udaj się do obozu Gospodarstwo w Dolinie, gdzie w środku wioski odnajdziesz studnię widoczną na screenie.

Następnie podejdź do domu stojącego naprzeciwko studni - A oto kolejna sztuczka | Osiągnięcia w Rise of the Tomb Raider - Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry

Następnie podejdź do domu stojącego naprzeciwko studni. Korzystając z postawionej obok skrzynki możesz wspiąć się na dach, z którego możliwe jest zeskocznie do studni i zanurkowanie.