Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry

Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

04 - Prowokacja | Opis przejścia w Enemy Front poradnik Call of Duty: Black Ops III

04 - Prowokacja

4 - Prowokacja - 04 - Prowokacja | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
4 - Prowokacja
Początek misji - 04 - Prowokacja | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Początek misji

Misja rozpoczyna się od strzelaniny. Na początku postaraj się wyeliminować przeciwników z budynków. Pamiętaj o tym, że ściany są bardzo cienkie i bez problemu można je przestrzelić.

Zniszczone okno, w którym rozstawiona była wieżyczka - 04 - Prowokacja | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Zniszczone okno, w którym rozstawiona była wieżyczka

Po strzelaninie, gdy dojdziesz do schodów, pojawi się kolejna fala przeciwników. Jako cel priorytetowy obierz jednak wieżyczkę rozstawioną w oknie budynku.

Strzelanina w kontenerach - 04 - Prowokacja | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Strzelanina w kontenerach

Podczas walki w kontenerach będziesz musiał się zmierzyć z bardzo dużą liczbą przeciwników. Kluczem do sukcesu jest cierpliwość i dokładnie sprawdzenie wszystkich zakamarków.

Walka z robotem - 04 - Prowokacja | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Walka z robotem

W następnej fazie misji twoja drużyna będzie musiała zmierzyć się z robotem. Znajdź sobie dobre ukrycie, a jeśli jesteś wyposażony w granatnik, oddaj kilka strzałów w kierunku wroga. Jeżeli jednak nie dysponujesz takim sprzętem, poszukaj go na ziemi.

Ciężka walka - 04 - Prowokacja | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Ciężka walka

W części misji, w której wchodzisz po schodach i na górze czekają na ciebie wrogowie, walka z wszystkimi naraz może okazać się bardzo trudna. Dlatego zaraz po tym jak wejdziesz po schodach, zejdź z powrotem na dół, a przeciwnicy będą wychylać się pojedynczo, dzięki czemu będziesz miał ułatwione zadanie.

Samotna ochrona punktu - 04 - Prowokacja | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Samotna ochrona punktu

Po krótkiej wymianie ognia dojdziesz do miejsca, gdzie sam będziesz musiał się bronić przed kilkoma falami nadchodzących przeciwników. Znajdź sobie ukrycie i nie wychodź z niego w trakcie walki. Wychylaj się uważnie, tak aby być odsłoniętym dla jak najmniejszej ilości wrogów.

Jazda na linie z jednego drzewa na drugie - 04 - Prowokacja | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Jazda na linie z jednego drzewa na drugie

Ostatnią wymagającą częścią misji jest walka na gigantycznych drzewach. Rzeczą, o której trzeba pamiętać to wyeliminowanie jak największej liczby wrogów i zniszczenie dronów jeszcze przed wejściem na linę. Podczas jazdy gracz jest bezbronny i odsłonięty, co czyni go łatwym celem.

Strzelanie z pokładu łodzi - 04 - Prowokacja | Opis przejścia w Enemy Front - Call of Duty: Black Ops III - poradnik do gry
Strzelanie z pokładu łodzi

Czwarta misja kończy się poprzez ostrzelanie przeciwników z pokładu łodzi. Gracz nie ma tu konkretnego celu. Wystarczy strzelać do wszystkich wrogów, którzy pojawią się w zasięgu wzroku.