Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft - poradnik do gry

Minecraft - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft: Crafting Table Minecraft poradnik, porady

Crafting Table: jak stworzyć? Do czego służy? Co można na nim robić?

Na tej stronie naszego poradnika do Minecrafta znajdziesz podstawowe informacje o Crafring Table. Dowiesz się jak go stworzyć oraz do czego służy.

Crafting Table - Minecraft: Crafting Table - Minecraft - poradnik do gry
Crafting Table

Do craftingu, czyli tworzenia przedmiotów można używać czterech pól do tego przeznaczonych w inwentarzu postaci (podglądzie ekwipunku). Jednak, by wykonać bardziej skomplikowane przedmioty wymagane jest zbudowanie z czterech desek Crafting Table. Posiada on 9 pól w których układając określone przedmioty/bloki w specyficzny sposób można wytworzyć przedmioty nie występujące naturalnie w inny sposób.

By użyć, należy wybrać przyciskiem akcji warsztat, po czym w uaktywnionym interfejsie ułożyć przedmioty w prawidłowy schemat i zebrać rzecz/rzeczy powstałe w wyniku przetworzenia za strzałką po prawej stronie. Przedmioty pozostawione wewnątrz obiektu, po wyłączeniu interfejsu zostaną z niego usunięte i wyrzucone obok.

Poza jego głównym zastosowaniem do tworzenia przedmiotów może zostać użyty jako paliwo do pieca oraz jako ładny element dekoracyjny podłogi lub sufitu. Warto zauważyć, że umieszczony w ścianie czy podłodze dalej można z niego korzystać, dlatego czasem warto "wtopić" go w konstrukcję, gdy w lokum pozostaje mało miejsca. Warto również nosić ze sobą jedną sztukę (lub więcej) idą do kopalni, ponieważ przy uzbieraniu dużej ilości np. redstone można go złączyć w bloki i za jednym razem wynieść więcej surowców z kopalni.

Za jego zbudowanie odblokowane zostaje osiągnięcie "Benchmarking".