Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege - poradnik do gry

Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Misja 7 - Subtle Keep] Opis przejścia | Tom Clancy's Ghost Recon Desert Siege poradnik Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege

Opis przejścia

1. Wysuń trochę na wschód Twojego snajpera i wyeliminuj wszystkich widocznych przeciwników. Niektórzy stacjonują w specjalnych wieżyczkach strzelniczych, ale na szczęście powinieneś sobie z nimi poradzić bez większych problemów. Musisz zabić jednego gościa z południowej wieżyczki oraz trzech z wieżyczek usytuowanych przy północnej ścianie mapy. Dopiero, gdy tego dokonasz wysuń trochę swojego snajpera na wschód, każ mu paść na ziemię i pozostaw go na razie w tym miejscu.

2. Dwoma pozostałymi oddziałami ruszaj do wąskiego przesmyku widocznego na południu. Uważaj jednak, gdyż roi się tu od przeciwników, którzy na dodatek "liczą się" z naszym atakiem... Po dotarciu do skał idź powoli w kierunku południowym i ustaw się między nimi. Wkrótce pojawią się pierwsi przeciwnicy, których oczywiście jak najszybciej zabij. Musisz też wyeliminować gościa przy stanowisku maszynowym, który znajduje się między głazami a budynkiem (na niewielkim wzniesieniu).

3. Jeden z oddziałów pozostaw w okolicach skał, ale tak żeby mógł prowadzić ewentualny ostrzał i zabijać wszystkich, którzy spróbowaliby wyjść z budynku. Drugim oddziałem ruszaj na południowy-zachód. Po kilku chwilach z zagłębienia zaczną nadbiegać dość liczne oddziały wroga. Poza tym musisz także wracać uwagę na kierunek południowy. Dopiero po zabiciu wszystkich, którzy nadbiegli z południowego-wschodu możesz ruszać dalej.

4. Powoli podprowadź swoje oddziały pod budynek. Ten, który jest bardziej na zachód wyślij w okolice północnej ściany budynku. Będziesz tu musiał zabić co najmniej kilku oponentów (wybiegną zza jednej ze ścian). Drugi oddział może w tym czasie przeczesać budynek (wejście wewnątrz północnej ściany) ale wątpliwe jest żebyś znalazł tam jeszcze kogoś żywego :-) Wyjdź południowymi drzwiami i obie drużyny kieruj w tym właśnie kierunku. Uwaga! Za kilka chwil Twój snajper, który pilnuje okolic miejsca startu zostanie zaatakowany. Ze wschodu nadbiegnie co najmniej 5-6 przeciwników. W momencie, gdy dostaniesz wiadomość o tym, że jest atakowany (Pinned Down) najlepiej jest przełączyć się szybko na niego i wyeliminować wszystkich przeciwników samemu kontrolując tę postać.

5. Każ obu drużynom ruszać na południe. Po kilku chwilach na horyzoncie zauważysz niewielki samotny głaz. Jest to "znak", że już za niedługo czeka Cię kilka cięższych walk. Zbliż się jedną z drużyn w okolice głazu. Z południa zaczną nadbiegać dość liczne oddziały przeciwnika, ale bez problemu sobie z nimi poradzisz, jeśli np. użyjesz granatnika. Oczywiście wykorzystuj też samą skałę do chowania się przed ostrzałem przeciwnika (ewentualnie możesz położyć się na ziemi i wtedy nie trzeba się chować).

6. W czasie, gdy pierwsza z drużyn będzie walczyła, drugą poślij na południowy-wschód. Natrafisz tam na kilka zrujnowanych budynków. Wśród zgliszcz chowają się przeciwnicy. Możesz spróbować ich najpierw wywabić strzelając w zniszczone ściany granatnikiem bądź też ostrożnie się podkradać i wszystkich wyeliminować z bliska. Po skończonej walce podprowadź tu także drugą drużynę. Możesz także w te okolice skierować swojego snajpera (tylko każ mu iść przesmykiem!!!).

7. Jedną z drużyn ostrożnie podejdź do skał i powolutku zbliż się do miejsca, w którym rozstawiono blokadę. Teraz możesz wychylić się na chwilę i celnie strzelić z wyrzutni RPG. Zgraj gierkę, wychyl się ponownie i zabij wszystkich, którzy przeżyli atak z bazooki bądź też nadbiegli do miejsca wybuchu. Ewentualnie możesz rozegrać to trochę inaczej i w tym czasie, gdy strzelasz z bazooki, drugą drużyną zaatakować przeciwnika od południa (prawie wszystkie oddziały są w okolicach szpitala). Teraz czeka Cię najtrudniejsza część misji. Musisz załatwić wrogich snajperów. W okolicy jest ich dwóch, po jednym przy każdej stronie drogi. Wychylaj się i błyskawicznie strzelaj. Oczywiście odnosi się to tylko do snajpera znajdującego się po drugiej stronie, tego bliżej zabijesz wchodząc jedną z osób do "budki", w której stacjonuje. Trzeciego zabijemy dopiero za chwilę.

8. Najpierw jednak zajmiemy się eliminacją wrogich pojazdów. Drugą z drużyn ruszaj na południe, a następnie na wschód. W okolicach szpitala trafisz na kilka łazików wypełnionych wrogimi żołnierzami. Możesz strzelać do nich z granatnika, bądź też z odległości wyeliminować załogę przy użyciu samego karabinu. Będziesz musiał pozbyć się co najmniej dwóch jeepów (nie musisz ich wysadzać, wystarczy zabić całą załogę takiego pojazdu).

9. Pozostał jeszcze jeden snajper. Ruszaj dróżką na północ, ale trzymaj się cały czas przy zachodniej ścianie. W końcu dotrzesz do miejsca, w którym on się znajduje. Ostrożnie się wychyl i albo strzel do niego z wyrzutni RPG albo dobrze przymierz z dowolnego karabinu. W ten sposób powinieneś zabić wszystkich na planszy, co spowoduje automatyczne zaliczenie misji, w przeciwnym wypadku musiałbyś wszystkich podprowadzić do punktu ewakuacyjnego, co i tak nie byłoby trudne, bo nie jest on przez nikogo pilnowany.