Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege - poradnik do gry

Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Misja 3 - Cold Stream] Opis przejścia | Tom Clancy's Ghost Recon Desert Siege poradnik Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege

Opis przejścia

1. Zbierz swoje oddziały i ruszaj na południe. Posuwaj się jednak powoli gdyż po pierwsze jesteś na otwartej przestrzeni, a po drugie całkiem niedaleko od miejsca startu znajdują się pierwsi wrogowie. Na szczęście będziesz mógł schować się za większą skałą i stamtąd prowadzić ostrzał. Uważaj jednak, gdyż trafią się również wrodzy snajperzy, chociaż jeżeli wybierzesz jakiegoś lepszego specjalistę to powinien on sobie z nimi poradzić. Dopiero, gdy upewnisz się, że teren jest czysty będziesz mógł ruszyć dalej, chociaż i tak nie za szybko, ponieważ co chwilę będziesz i tak wpadał na kolejne grupki oponentów. Często sprawdzaj swój radar gdyż przeciwnicy mają tendencję do przychodzenia z prawie wszystkich możliwych stron. Zanim ruszysz dalej pozostaw tu jedną większą grupę a Ty na zachód ruszaj drugą oraz snajperem (grupa C).

2. Posuwaj się powoli aż do momentu, gdy dojdziesz do szczytu wzniesienia, teraz najlepiej jest podczołgać się kawałek i pozostawić swoim ludziom walkę z przeciwnikiem. Dobrze by było mieć w tym miejscu specjalistę z dobrym ciężkim karabinem maszynowym. W ciągu kilku minut poradzi on sobie z większością przeciwników, dopiero tych bardziej oddalonych zabijaj z karabinu snajperskiego. Uważaj jednak gdyż może trafić się kilku osobników, którzy będą próbowali przeprowadzić szturm na "Wasze" wzniesienie. Gdy zabijesz już wszystkich zejdź obiema grupami na dół i zgromadź ich przy ścianie magazynu.

3. Idź na południe i wejdź przez frontowe drzwi do magazynku, zanim to jednak zrobisz możesz także wrzucić tam granat aby chociaż trochę przeczyścić sobie teren (lub nawet po to żeby zdezorientować przeciwników :-)). W środku będzie dwóch albo trzech oponentów. Zabijesz ich raczej bezproblemowo. Teraz idź na północ i kieruj się w stronę wagonów. Snajpera ustaw na południowy-wschód od chatki, na której nam najbardziej zależy (ta z cennymi dokumentami). Przy odrobinie szczęścia w gorętszych momentach pozabija on wszystkich, którzy będą starali się z niej wyjść.

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie