Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sims 4: Osobowość, cechy Sima Sims 4 poradnik porady

Bardzo ważnym elementem wpływającym na życie Sima są jego cechy - Sims 4: Osobowość, cechy Sima - Sims 4 - poradnik do gry

Bardzo ważnym elementem wpływającym na życie Sima są jego cechy. Te dostępne są w panelu Każdy dorosły Sim, którego tworzysz, ma możliwość wybrania mu trzech cech. Czwarta cecha jest zależna od wybranej przez Ciebie aspiracji życiowej Sima. Wszystkie te elementy opisano w rozdziale Tworzenie Sima. W przypadku posiadania dziecka i dorastania go masz możliwość wybierania jego kolejnych cech wraz z przechodzeniem do kolejnych etapów życia.

Wybór tych cech jest kluczowy. Jeśli chcesz się skupić na rodzinie wybierz cechę rodzinny. Jeśli masz zamiar swoim Simem prowadzić bogate życie towarzyskie wybierz romantyk i/lub towarzyski. Jeśli zależy Ci na rozwoju fizycznym Sima wybierz aktywny itp. Pamiętaj, że cech tych nie możesz zmienić.

Jeśli nie możesz się zdecydować uniwersalną i pomocną cechą są m - Sims 4: Osobowość, cechy Sima - Sims 4 - poradnik do gry

Jeśli nie możesz się zdecydować uniwersalną i pomocną cechą są m.in.: wesoły (gdzie Sim ma większą szansę na uzyskanie nastroju szczęśliwy), oraz szybko się uczy (co nieco przyspiesza zdobywanie nowych umiejętności). Na uwagę zasługują także cechy dobry, aktywny, kreatywny, ambitny, materialista itp.