Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sims 4 Kraina Magii: Ukryty świat - Kraina magii Sims 4 poradnik porady

W grze Sims 4 Kraina magii możesz dostać się do ukrytej lokacji, której nie odnajdziesz na żadnej mapie. Jest to tytułowa Kraina magii, niewidoczna bezpośrednio na mapie Glimmerbrook. Na niniejszej stronie dowiesz się jak dojść do ukrytego świata w The Sims 4, a także co odnajdziesz w tej magicznej lokacji.

Jak dostać się do Krainy magii?

Najprostszym sposobem jest użycie migoczącego kamienia, ale możesz to zrobić, tylko wtedy, gdy Twój Sim jest czarodziejem. - Sims 4 Kraina Magii: Ukryty świat - Kraina magii - Sims 4 - poradnik do gry
Najprostszym sposobem jest użycie migoczącego kamienia, ale możesz to zrobić, tylko wtedy, gdy Twój Sim jest czarodziejem.

Do Krainy magii można się dostać na dwa sposoby. Najłatwiej jest utworzyć nowego Sima o rasie czarodzieja. Wtedy w jego ekwipunku pojawi się przedmiot migoczący kamień, który pozwala na teleportację do ukrytej lokacji (przedmiot jest dostępny w ekwipunku - wystarczy na niego kliknąć i wybrać opcję podróży). Drugim sposobem jest udanie się do świata Glimmerbrook, a dokładnie do lokacji o nazwie Wartownia Glimmerbrook. Tam odnajdziesz portal prowadzący do Krainy magii. Dzięki temu możesz dostać się do Krainy magii nawet jeśli Twój Sim nie jest czarodziejem.

MAPA GLIMMERBROOK

Nie wiesz gdzie znaleźć wspomnianą Wartownię Glimmerbrook? Zajrzyj w naszym poradniku na szczegółową mapę nowego świata w grze Sims 4 Kraina magii.

Co znajdę w Krainie magii?

Kraina magii spełni wszystkie potrzeby czarodzieja. - Sims 4 Kraina Magii: Ukryty świat - Kraina magii - Sims 4 - poradnik do gry
Kraina magii spełni wszystkie potrzeby czarodzieja.

W Krainie magii znajdziesz wszystkie elementy związane z dodatkiem. W głównej części lokacji możesz skorzystać z biblioteki, by podnieść swoją rangę czarodzieja (przy czytaniu książek masz również szansę na zdobycie chowańca lub odkrycie nowego zaklęcia). Na arenie pojedynków będziesz miał okazję wziąć udział w magicznym pojedynku. Z kolei w alei magów możesz skorzystać ze sklepu i zaopatrzyć się w magiczne artefakty (różdżki i miotły), kupić chowańca czy nauczyć się nowych zaklęć. Jeśli Twój Sim nie jest czarodziejem, to właśnie w Krainie magii może się nim stać. Wystarczy, że wykona proste zadanie - więcej informacji znajdziesz na osobnej stronie naszego poradnika.