Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
The Sims 4 - Wyspiarskie życie - Sulani
The Sims 4 - Wyspiarskie życie - Sulani
Idylliczny tropikalny raj, w którym na plażach wiatr przesypuje biały piasek, a wody są zawsze ciepłe i aż tętnią życiem. Wędrując po gęstej dżungli, można poczuć prawdziwego, przedwiecznego ducha wyspy.
Niegdyś mała wioska rybacka położona pomiędzy tropikalnym lasem a spokojnymi wodami. W ostatnich latach miasteczko Ohan'ali stało się jedną z najbardziej rozchwytywanych lokacji w archipelagu Sulani. Przemiana w centralna miasto regionu nie zabiła jednak poczucia wspólnoty i przywiązania do tradycji wyspy wśród mieszkańców.
Aktywny wulkan, zapierający dech w piersiach wodospad i ustronna jaskinia - w tej rajskiej krainie bezsprzecznie rządzi natura. Jeśli interesuje Cię podziwianie piękna przyrody, to spośród wysp archipelagu Sulani warto wybrać właśnie ją.
Lokalny bar, w którym spotkasz miejscowych Simów i będziesz miał okazję spróbować lokalnych potraw.
Dobrze wyposażona plaża ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami do zabawy w oceanie. Znajdziesz tu materace, huśtawki, a nawet niewielkie statki.
Niewielki, stosunkowo tani dom dostępny do kupienia za 16530 Simoleonów.
Domek położony tuż nad brzegiem oceanu - dostępny do kupienia za 17206 Simoleonów.
Duża parcela, w której możesz wybudować wymarzony dom przy brzegu oceanu. Dostępna do kupienia za 10750 Simoleonów.
Dom osadzony bezpośrednio na wodach oceanu. Dostępny do kupienia za 19522 Simoleonów.
Spora parcela obejmująca piaszczystą wyspę. Dostępna do kupienia za 7000 Simoleonów.
Dom położony obok aktywnego wulkanu. Dostępny do kupienia za 19383 Simoleonów.
Najdroższa parcela na Sulani - dostępna do kupienia za 52776 Simoleonów. Znajdziesz tu zniszczony statek i jaskinię, w której możesz odnaleźć różnego rodzaju przedmioty.
Plaża z niewielkim domem i kilkoma leżakami.
Powiększ mapę

Sims 4 Wyspiarskie życie: Sulani - nowe lokacje, mapa Sims 4 poradnik porady

Lani St. Taz – Idylliczny tropikalny raj, w którym na plażach wiatr przesypuje biały piasek, a wody są zawsze ciepłe i aż tętnią życiem. Wędrując po gęstej dżungli, można poczuć prawdziwego, przedwiecznego ducha wyspy.

Miasteczko Ohan'ali – Niegdyś mała wioska rybacka położona pomiędzy tropikalnym lasem a spokojnymi wodami. W ostatnich latach miasteczko Ohan'ali stało się jedną z najbardziej rozchwytywanych lokacji w archipelagu Sulani. Przemiana w centralna miasto regionu nie zabiła jednak poczucia wspólnoty i przywiązania do tradycji wyspy wśród mieszkańców.

Mua Pel'am – Aktywny wulkan, zapierający dech w piersiach wodospad i ustronna jaskinia - w tej rajskiej krainie bezsprzecznie rządzi natura. Jeśli interesuje Cię podziwianie piękna przyrody, to spośród wysp archipelagu Sulani warto wybrać właśnie ją.

Piaskowy bar – Lokalny bar, w którym spotkasz miejscowych Simów i będziesz miał okazję spróbować lokalnych potraw.

Plaża Ohon'ali – Dobrze wyposażona plaża ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami do zabawy w oceanie. Znajdziesz tu materace, huśtawki, a nawet niewielkie statki.

Splątana chata – Niewielki, stosunkowo tani dom dostępny do kupienia za 16530 Simoleonów.

Widok na lagunę – Domek położony tuż nad brzegiem oceanu - dostępny do kupienia za 17206 Simoleonów.

Szafirowe wybrzeże – Duża parcela, w której możesz wybudować wymarzony dom przy brzegu oceanu. Dostępna do kupienia za 10750 Simoleonów.

Perfekcyjna przystań – Dom osadzony bezpośrednio na wodach oceanu. Dostępny do kupienia za 19522 Simoleonów.

Punkt widokowy – Spora parcela obejmująca piaszczystą wyspę. Dostępna do kupienia za 7000 Simoleonów.

Obóz w Kalderze – Dom położony obok aktywnego wulkanu. Dostępny do kupienia za 19383 Simoleonów.

Wrak admirała – Najdroższa parcela na Sulani - dostępna do kupienia za 52776 Simoleonów. Znajdziesz tu zniszczony statek i jaskinię, w której możesz odnaleźć różnego rodzaju przedmioty.

Piaskowa plaża pieniężna – Plaża z niewielkim domem i kilkoma leżakami.

Legenda The Sims 4 - Wyspiarskie życie - Sulani

Dodatek Wyspiarskie życie do gry Sims 4 wprowadza całkowicie nową krainę - archipelag Sulani. Jest to zbiór kilku pomniejszych wysp podzielonych na trzy regiony - Lani St. Taz, Mua Pel'am oraz Miasteczko Ohan'ali. Na powyższej mapie zostały oznaczone wszystkie dostępne lokacje wraz z krótkim opisem danego miejsca. Z kolei poniżej znajdziesz więcej szczegółów na temat każdego regionu.

Lani St. Taz

Lani St. Taz jest spokojnym regionem idealnym do wypoczynku. - Sims 4 Wyspiarskie życie: Sulani - nowe lokacje, mapa - Sims 4 - poradnik do gry
Lani St. Taz jest spokojnym regionem idealnym do wypoczynku.

Region Lani St. Taz jest zdecydowanie spokojniejszy od pozostałych regionów. Główna atrakcją jest Piaskowa plaża pieniężna, gdzie znajdziesz sporo akcesoriów do wypoczynku, miejsce do łowienia ryb czy boje do nurkowania. Oprócz tego, interesujące mogą być dwie parcele dostępne do kupienia. Perfekcyjna przystań (koszt 19522 Simoleonów) jest gotowym domem umieszczonym bezpośrednio na wodach oceanu, a Szafirowe wybrzeże (koszt 10750 Simoleonów) to pusta parcela gotowa do zabudowy.

Mua Pel'am

Niedaleko Wraku admirała możesz zwiedzić jaskinię. - Sims 4 Wyspiarskie życie: Sulani - nowe lokacje, mapa - Sims 4 - poradnik do gry
Niedaleko Wraku admirała możesz zwiedzić jaskinię.

Region Mua Pel'am potrafi zapewnić sporo emocji. To tutaj znajdziesz Wrak admirała, czyli parcelę ze zniszczonym statkiem i jaskinią. Wspomnianą jaskinię można zwiedzać, co daję szansę na zdobycie nowych przedmiotów - uważaj jednak na nietoperze i kraby, które mogą popsuć humor Twojego Sima. Warty odwiedzenia jest również Obóz w Kalderze, czyli dom umieszczony tuż przy aktywnym wulkanie.

Miasteczko Ohan'ali

W miasteczku Ohanali spotkasz miejscowych Simów. - Sims 4 Wyspiarskie życie: Sulani - nowe lokacje, mapa - Sims 4 - poradnik do gry
W miasteczku Ohan'ali spotkasz miejscowych Simów.

Miasteczko Ohan'ali jest najbardziej towarzyskim regionem. Znajdziesz tu Piaskowy bar oferujący lokalne przysmaki, a pobliska plaża Ohan'ali jest obfita w materace czy niewielkie statki umożliwiające poruszanie się po wodzie. Możesz tu też zakupić gotowy dom z widokiem na ocean.