Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sims 4 Przygoda w dżungli: Nowe umiejętności - jak rozwijać? Sims 4 poradnik porady

Nowe umiejętności: Kultura Selvadoradyjska, Wiedza archeologiczna

Dodatek Przygoda w dżungli dodaje dwie nowe umiejętności - Wiedza archeoligczna oraz Kultura Selvadoradyjska. Obie te umiejętności możesz rozwijać na nowej lokacji - Selvadorada. Poniżej znajdziesz opisy poszczególnych poziomów oraz sposób w jaki możesz ulepszać daną zdolność.

Kultura Selvadoradyjska

Opis z gry: Simowie, którzy pasjonują się selvadoradyjską kulturą, bez reszty się w niej zanurzają. Rzadziej rzucają niezręczne komentarze i częściej poprawnie wykonują te skomplikowane ruchy taneczne. Wiedzę o selvadoradyjskiej kulturze można poszerzać, utrzymując kontakty z tubylcami, próbując miejscowych potraw i wchodząc w interakcje z miejscowymi sprzedawcami.

Umiejętność Kultury selvadoradyjskiej uzyskasz, gdy porozmawiasz z tubylcami lub spróbujesz ich tradycyjnych potraw. - Sims 4 Przygoda w dżungli: Nowe umiejętności - jak rozwijać? - Sims 4 - poradnik do gry
Umiejętność Kultury selvadoradyjskiej uzyskasz, gdy porozmawiasz z tubylcami lub spróbujesz ich tradycyjnych potraw.

Wystarczy, że będziesz kupował miejscowe potrawy u sprzedawców oraz wypytywał ich o kulturę selvadoryjską - przy tego typu opcjach dialogowych widnieje głowa starożytnego posągu. Umiejętność Kultury selvadoradyjskiej rozwija się bardzo szybko i w kilkadziesiąt minut można osiągnąć jej maksymalny poziom (czyli piąty).

Poziom umiejętności

Opis

Pierwszy

Sim może teraz pytać o miejscowe atrakcje i gromadzić informacje na temat selvadoryjskiej tradycji.

Drugi

Sim może próbować witać się z innymi miejscowym pozdrowieniem lub selvadoradyjskim powitaniem, a także pokazywać swoje zdjęcia z urlopu.

Trzeci

Sim opanowuje umiejętność pozdrawiania innych Simów na selvadoradyjską modłę. Odblokowuje też nowe latynoskie utwory na gitarę.

Czwarty

Sim poznaje nowy kroki taneczne. Może też wypytywać o miejscowe legendy.

Piąty

Sim jest teraz tubylcem i może pisać przewodniki na komputerze. Może też zamawiać potrawy z tajnego menu, a także tajemne towary u sprzedawców. Potrafi też unikać ognistych much i iskrzyków.

Wiedza archeologiczna

Opis z gry: Niektórzy Simowie mają bzika na punkcie odkrywania dawno zapomnianych informacji i skarbów. Babranie się w ziemi może być bardzo satysfakcjonujące. Wiedzę archeologiczną można poszerzać, wykopując i badając pradawne artefakty, a także potwierdzając ich autentyczność. Pogłębianie jej odblokowuje nowe interakcje dostępne przy stanowisku archeologicznym.

Wykopywanie kopczyków, to jeden ze sposobów na rozwijanie umiejętności. Znajdziesz je w całej dżungli. - Sims 4 Przygoda w dżungli: Nowe umiejętności - jak rozwijać? - Sims 4 - poradnik do gry
Wykopywanie kopczyków, to jeden ze sposobów na rozwijanie umiejętności. Znajdziesz je w całej dżungli.

Stanowisko archeologiczne możesz kupić u sprzedawców na targu. Możesz je też znaleźć w okolicach targu i tawerny. Umiejętność Wiedza archeologiczna może być rozwijana przy stanowisku archeologicznym - wystarczy, że umieścisz na nim np. Grudkę ziemi w kształcie artefaktu (można ją kupić u sprzedawców lub wykopać z kopczyków) i zaczniesz ją oczyszczać. Wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów będziesz mógł też np. potwierdzać autentyczność zdobytych przedmiotów. Wykopywanie kopczyków oraz wydobywanie kryształów rozsianych po dżungli również rozwija tą umiejętność.

Poziom umiejętności

Opis

Pierwszy

Sim może przekopywać kopczyki w Selvadoradzie i oczyszczać artefakty przy stanowisku archeologicznym.

Drugi

Sim może teraz badać dzieła sztuki i artefakty pod kątem historii.

Trzeci

Sim może samodzielnie potwierdzać autentyczność artefaktów.

Czwarty

Sim może wypatrywać miejsc istotnych pod względem archeologicznym, a także lokalizować kopczyki na terenie dżungli.

Piąty

Sim może analizować prawdziwe artefakty, skarby i skamieliny oraz pozyskiwać pierwiastki z metali i kryształów przy stanowisku archeologicznym.

Szósty

Sim może znajdować jeszcze więcej artefaktów w kopczykach, przygotowując teren wykopalisk.

Siódmy

Sim może szlifować kryształy przy stanowisku archeologicznym a później wykorzystać je do stworzenia potężnych reliktów.

Ósmy

Sim może dzielić się z innymi Simami swoją wiedzą, pisząc książki o archeologii na komputerze.

Dziewiąty

Sim może dostawać paczki od sir Vincenta Skullfindera i Instytutu Simsoniańskiego z prośbą o pomoc w potwierdzaniu autentyczności artefaktów.

Dziesiąty

Sim może dzielić się swoją rozległą wiedzą z innymi wygłaszając wykład z archeologii. Umiejętność znajdowania wysokiej jakości artefaktów i ćwiczenia analizy zbieranych obiektów jest znacznie usprawniona.