Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Sims 4 - Przygoda w dżungli - Selvadorada
Sims 4 - Przygoda w dżungli - Selvadorada
Powiększ mapę

Sims 4 Przygoda w dżungli: Selvadorada - nowe lokacje, mapa Sims 4 poradnik porady

Dodatek Przygoda w dżungli umieszcza w grze jeden nowy świat - Selvadorada. Jest to egzotyczna kraina, w której odkryjesz nowe potrawy i trunki oraz odwiedzisz niebezpieczne dżungle i świątynie. Możesz się tam dostać tylko wtedy, gdy wyślesz swojego Sima na wakacje. Weź urlop i wybierz Selvadorade ze "Światów wakacyjnych".

Targ w Puerto Llamante

Warto odwiedzić targ przed rozpoczęciem podróży, aby zaopatrzyć się w przydatne wyposażenie. - Sims 4 Przygoda w dżungli: Selvadorada - nowe lokacje, mapa - Sims 4 - poradnik do gry
Warto odwiedzić targ przed rozpoczęciem podróży, aby zaopatrzyć się w przydatne wyposażenie.

Opis z gry: Poznaj wszystkie tajemnice regionu Selvadorada. Przygotuj odpowiednie wyposażenie i rusz w dżunglę albo odpoczywać, chłonąc miejscowe smaki i zwyczaje. Zajrzyj też na targ, który znajduje się tuż przy tawernie.

Dostępne miejsca: Tawerna "El Arbol Del Jaguar", Muzeum archeologiczne Alam, Willa Selvadorada, Ustronie Wśród Wzgórz. W tej lokacji możesz skosztować miejscowych potraw, zakupić wyposażenie niezbędne do eksploracji dżungli i świątyń. Z kolei w muzeum możesz obejrzeć starożytne artefakty. W pozostałych miejscach masz możliwość zamieszkania.

Dżungla Belomisia

Dżungla Belomisia to pierwszy przystanek na rozpoczęcie przygody w eksploracji dżungli i świątyń. - Sims 4 Przygoda w dżungli: Selvadorada - nowe lokacje, mapa - Sims 4 - poradnik do gry
Dżungla Belomisia to pierwszy przystanek na rozpoczęcie przygody w eksploracji dżungli i świątyń.

Opis z gry: W dżungli roi się od cudownych widoków i ukrytych niebezpieczeństw. Dzielni poszukiwacze przygód mogą odkrywać starożytne omiskańskie ruiny. Poradzą sobie tutaj zarówno Simowie, którym nie brakuje odpowiednich umiejętności, jak i ci wyposażeni w sprzęt kupiony na targu.

Dostępne miejsca: Park Narodowy "Na szlaku Belomisii", Stacja "Belomisia", Dżunglowy Bungalow. Park Narodowy to miejsce, w którym możesz rozpocząć eksploracje dżungli. Poza tym znajdziesz tam wiele kopczyków z skamielinami. W Stacji "Belomisia" oraz w Dżunglowym Bungalowie możesz zakwaterować swojego Sima.