Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sims 4 - poradnik do gry

Sims 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sims 4 Miejskie życie: San Myshuno - nowe lokacje Sims 4 poradnik porady

San Myshuno to spore miasto, które jest nową lokacją do odwiedzenia w dodatku Miejskie Życie. Simy mogą tutaj się spotkać, by zakosztować trochę atrakcji dużego miasta - San Mysuhno zostało podzielone na pięć różnych części, których opis znajdziesz poniżej:

Opis w grze: Rodzinne otoczenie słynące z Festiwalu Smaków, pchlego targu i pięknych, portowych widoków - Sims 4 Miejskie życie: San Myshuno - nowe lokacje - Sims 4 - poradnik do gry

Targ Smaków

Opis w grze: Rodzinne otoczenie słynące z Festiwalu Smaków, pchlego targu i pięknych, portowych widoków.

Dostępne lokale: Mieszkania w Jaśminowych Apartamentach, Mieszkania Simespierre, Bar - Nadbrzeżny Świergot, Stara Rezydencja Solna

Komentarz: Bardzo miła dzielnica, idealna dla studentów i osób, które dopiero zaczynają karierę w wielkim mieście. W pobliżu znajduje się bar karaoke, jest to więc miejsce idealne dla osób, które planują karierę wokalną.

Dzielnica Mody

Opis w grze: W Dzielnicy Mody, cieszącej się popularnością wśród młodych i modnych Simów, odbywają się Festiwal Miłości i Zlot Zapaleńców.

Dostępne lokale: Apartament Giorgio Simmoni 1, Mieszkania w Tarasach Zen, Mieszkania przy ulicy Szykownej 21, bar karaoke - Planeta Miód Malina!

Komentarz: Pełna zieleni, dzielnica dla koneserów mody. Istnieje tu możliwość wynajęcia pokoju w mieszkaniu, wraz grupką innych simów. Znajdziesz tutaj najbardziej luksusowy i najdroższy apartament w grze.

Dzielnica Sztuki

Opis w grze: Dzielnica Sztuki, w której odbywają się Festiwal Humoru i Harców, to ulubione miejsce muzyków, artystów i różnych innych, kreatywnych typów.

Dostępne lokale: Apartament Przy Fontannie, Mieszkania w Posiadłości Hakim, Mieszkania w Studiu Medina, Galeria Kasba

Komentarz: Znajdziesz tutaj dość taki apartament do wynajęcia i pokoje w mieszkaniach. Ponadto, w dzielnicy znajdziesz obszerną galerię sztuki, która zachwyci każdego kreatywnego Sima.

Zamożne Przedmieścia

Opis w grze: W najbardziej luksusowej dzielnicy miasta, czyli na Zamożnych Przedmieściach, mieszkają bogaci, możni... i nieco dziwni Simowie.

Dostępne lokale: Mieszkania w Apartamencie Alto, Mieszkania w Apartamentach Landgraaba, Mieszkania w Strzelistych Apartamentach, Loża w Przestworzach, Siłownia Oriona

Komentarz: Jak sama nazwa wskazuje, ta dzielnica jest bardzo droga i warto tu się wprowadzić dopiero wtedy, gdy Sim odpowiednio zarabia. Miłym urozmaiceniem jest klub fitness i możliwość eleganckiego klubu na szczycie wieżowca.

Polana Myshuno

Opis w grze: Ta zielona oaza, wciśnięta między drapacze chmur w samym sercu miasta, to doskonałe miejsce na ślub w niewymuszonej atmosferze, bądź przyjęcie urodzinowe na świeżym powietrzu. Jej punkt centralny stanowi stare Obserwatorium Barnaby Oriona, którą częściowo przekształcono w przestrzeń interaktywną przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnego teleskopu.

Komentarz: Bardzo duży i pełen miłych smaczków park, który jest doskonałym miejscem na odpoczynek od ciągłej pracy i robienia kariery. Znajdziesz tutaj m.in. kosz do koszykówki, bar czy specjalnie przygotowane miejsce do ceremonii ślubnych.