Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Posiadłość Elliotta | Seahorse Hills poradnik Gears of War: Judgment

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Posiadłość Elliotta

Po wjechaniu windą na górę - Posiadłość Elliotta - Seahorse Hills - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Po wjechaniu windą na górę. Na ścianie, na wprost windy znajduje się symbol odtajnionej misji. Po jej przyjęciu do walki dołączą przeciwnicy wyposażeni w Jednostrzał. Zaczekaj aż padnie zasilanie. Drzwi na prawo od symbolu otworzą się, a następne zostaną zniszczone przez Parszywców. Po zabiciu ich, z pomieszczenia zabierz Granatnik (używaj go oszczędnie) oraz wartownika, którego szybko rozstaw na dużym balkonie, po lewej stronie od przejścia z poprzedniego pomieszczenia. Przygotuj się na przeciwników z tasakami oraz Boomerów wbiegających z dołu oraz od prawej strony.

Cały czas musisz pozostawać za jakąś osłoną, ponieważ na balkonie po przeciwnej stronie holu, znajdują się przeciwnicy z Jednostrzałem - Posiadłość Elliotta - Seahorse Hills - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Cały czas musisz pozostawać za jakąś osłoną, ponieważ na balkonie po przeciwnej stronie holu, znajdują się przeciwnicy z Jednostrzałem. Najszybszym sposobem pozbycia się ich jest przebiegnięcie lewą (tutaj też leży nieśmiertelnik) lub prawą stroną na ich pozycje.

Po oczyszczeniu holu, będziesz mieć 1min 30sek, by przygotować się na następną - Posiadłość Elliotta - Seahorse Hills - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Po oczyszczeniu holu, będziesz mieć 1min 30sek, by przygotować się na następną. Ustaw wartownika na dole holu, przy prawych schodach skąd będzie wbiegać większość wrogów. Często sprawdzaj, czy nie brakuje w nim amunicji. Nie jest to ostatnia fala, więc wstrzymaj się z strzeleniem z mocniejszych broni. Atak rozpoczną Tickery oraz Therończycy. Następnie pojawią się Boomerzy z wsparciem normalnych jednostek. Zwróć uwagę czy gdzieś na dole holu nie chowa się leczący Kantus.

Następna fala uderzy za 30 sekund - Posiadłość Elliotta - Seahorse Hills - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Następna fala uderzy za 30 sekund. Przenieś wartownika z powrotem na górę i ustaw go obok bota, który przyleci do holu. Jeżeli masz czas wróć się do pomieszczenia, skąd podniosłeś wartownika i zabierz kusze z potykaczem. Szybko rozstaw pułapki na schodach. Kiedy rozpocznie się atak przejdź na drugą stronę holu, gdzie powinni pojawić się wrogowie z jednostrzałem i szybko ich zabij. Jeżeli będziesz tam wystarczająco szybko, mogą się wcale nie pojawić. Zaatakować mogą przeciwnicy z tasakami wraz ze Stonogami lub Juchacze z Oprawcami. Możesz próbować wczytywać ostatni punkt kontrolny, czekając wybraną przez siebie, łatwiejszą opcję.

Wykorzystuj cały hol do walki oraz ucieczki, również parter - Posiadłość Elliotta - Seahorse Hills - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Wykorzystuj cały hol do walki oraz ucieczki, również parter. W pewnym momencie do walki dołączą Berserkerzy oraz przeciwnicy z miotaczami ognia. Najpierw zajmij się tymi drugimi, ponieważ potrzebujesz ich broni do zabicia Berserkerów. Podnieś wszystkie miotacze i zacznij ich używać przeciw Berserkerom. Ich pancerz zmieni kolor, co jest sygnałem do ataku ze zwykłej broni. Kiedy ich pancerz wróci do normalnego stanu, ponownie użyj na nich miotacza. Cały czas miej się na baczności, uważając na szarże przeciwników oraz cały czas kontrolując ich pozycję. W razie potrzeby, co jakiś czas przy bocie, będzie pojawiać się skrzynia z amunicją, w tym również do miotacza.

W trakcie każdej z fal wrogów, pamiętaj o nieśmiertelniku, który znajduje na piętrze, po lewej stronie holu (patrząc od wejścia, którym tu wszedłeś), gdzie pojawiali się przeciwnicy z Jednostrzałem - Posiadłość Elliotta - Seahorse Hills - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

W trakcie każdej z fal wrogów, pamiętaj o nieśmiertelniku, który znajduje na piętrze, po lewej stronie holu (patrząc od wejścia, którym tu wszedłeś), gdzie pojawiali się przeciwnicy z Jednostrzałem. Musisz go zebrać przez zabiciem ostatniego Berserkera, co spowoduje zakończenie misji.