Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Skrzynie z nagrodami | Inne poradnik Gears of War: Judgment

Ostatnia aktualizacja: 30 sierpnia 2016

W grze za różnego rodzaju postępy oraz czynności przyznawane są trzy rodzaje skrzyń z nagrodami - Skrzynie z nagrodami - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

W grze za różnego rodzaju postępy oraz czynności przyznawane są trzy rodzaje skrzyń z nagrodami. Są to skrzynie zwykłe, rzadkie oraz epickie. Same skrzynie można otrzymać za zabicie odpowiedniej ilości wrogów danym typem broni, zdobycie odznaczenia, czy też awans na nowy poziom. Skrzynie można otrzymać wielokrotnie za ten sam warunek, ale wymagania mogą się zwiększyć. Np. pierwszą skrzynie otrzymuje się za zabiciu 100 wrogów, a następną za zabicie 500 wrogów.

Zawartość skrzyni można sprawdzić w menu

Zawartość skrzyni można sprawdzić w menu "Konfiguracja", zakładka "Skrzynie z nagrodami". W samych skrzyniach można odnaleźć trzy główne typy nagród. Są to punkty doświadczenia (skrzynia zwykła), skórki do broni oraz postaci. Nagrody znajdujące się w skrzyniach, generowane są losowo. Oznacza to, że jeden gracz w pierwszej skrzyni odnajdzie złotą skórkę dla broni Lancer, a drugi 200 punktów doświadczenia.