Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Główne wejście | Budynek sądu poradnik Gears of War: Judgment

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Główne wejście

Przejdź w głąb pomieszczenia - Główne wejście - Budynek sądu - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Przejdź w głąb pomieszczenia. Na lewej ścianie odnajdziesz symbol odtajnionej misji. Jej przyjęcie ograniczy ekwipunek do tarcz oraz Obrzynów. Po lewej stronie drzwi, które wyważ znajdują się skrzynie z amunicją, które jednak oszczędź na później. Po wejściu do holu głównego, zostaniesz zaatakowany. Wycofaj się do przejścia pokoju ze skrzyniami amunicji i stań z rozłożoną tarczą blokując wejście. Tutaj czekaj na biegnących Parszywców oraz Juchaczy. Jedno przeładowanie z bliskiego dystansu pozbędzie się wrogów. Staraj się najpierw celować w stwory, a potem w jeźdźców.

Kiedy w przejściu będzie w miarę spokojnie możesz przejść do drugiego pomieszczenia i strzelać w plecy wchodzącym po schodach wrogom m - Główne wejście - Budynek sądu - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Kiedy w przejściu będzie w miarę spokojnie możesz przejść do drugiego pomieszczenia i strzelać w plecy wchodzącym po schodach wrogom m.in. z miotaczem ognia. Po zabiciu ostatniego przeciwnika, zejdź po schodach na dół holu. Wejdź do pomieszczenia po prawej stronie, gdzie na ziemi odnajdziesz nieśmiertelnik.