Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jest ktoś w domu | Pokłosie poradnik Gears of War: Judgment

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Jest ktoś w domu

Po rozpoczęciu misji skręć w lewo - Jest ktoś w domu - Pokłosie - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Po rozpoczęciu misji skręć w lewo. Miń przewrócony na bok wrak auta, a po lewej stronie zobaczysz garaże. Drugi drzwi po prawej stronie, będą otwarte. W środku przejdź za samochód najdalej wejścia. Przy zwłokach odnajdziesz nieśmiertelnik.

Po jego podniesieniu wróć się do miejsca, gdzie zacząłeś sekcję - Jest ktoś w domu - Pokłosie - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Po jego podniesieniu wróć się do miejsca, gdzie zacząłeś sekcję. Zejdź schodami na wprost. Przejdź na lewą stronę placu ze skrzyniami i kontenerem. Zejdź po następnych schodach i podejdź do generatora. Kiedy przestanie pracować, zacznij cofać się do schodów, którymi tu zszedłeś. Po chwili zostaniesz zaatakowany przez Lśniących ludzi. Nie pozwól się im otoczyć, jeżeli będziesz stał w połowie schodów, wrogowie powinni podbiegać pojedynczo. W razie potrzeby wycofaj się pod sam początek tej sekcji.

Po zabiciu ostatniego przeciwnika, wejdź do środka budynku, na lewo od generatora - Jest ktoś w domu - Pokłosie - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Po zabiciu ostatniego przeciwnika, wejdź do środka budynku, na lewo od generatora. Zaczekaj, aż Paduk otworzy przejście (w między czasie zbierz amunicję z pomieszczenia), z którego skorzystaj. Idąc korytarzem, będziesz atakowany przez kolejne zastępy wrogów, wyskakujących przez drzwi, sufit oraz ściany. Sprawdzaj pomieszczenia, z których wychodzą wrogowie w poszukiwaniu amunicji oraz by ominąć przeszkody, blokujące drogę. Drzwiami na końcu korytarza wyjdziesz na klatkę schodową, prowadzącą na dach budynku. Na miejscu, skorzystaj z windy.