Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Gears of War: Judgment - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pokłosie | Nieśmiertelniki poradnik Gears of War: Judgment

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Pokłosie

W sekcji Ponowne spotkanie - Pokłosie - Nieśmiertelniki - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

W sekcji Ponowne spotkanie. W pomieszczeniu z nie działającymi fontannami, podejdź do schodów prowadzących na piętro. Po ich prawej stronie, zza kolumnami podtrzymującymi balkony na piętrze, odnajdziesz nieśmiertelnik.

W sekcji Jest ktoś w domu - Pokłosie - Nieśmiertelniki - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

W sekcji Jest ktoś w domu. Po rozpoczęciu misji skręć w lewo. Miń przewrócony na bok wrak auta, a po lewej stronie zobaczysz garaże. Drugi drzwi po prawej stronie, będą otwarte. W środku przejdź za samochód najdalej wejścia. Przy zwłokach odnajdziesz nieśmiertelnik.

W sekcji Ślepy zaułek - Pokłosie - Nieśmiertelniki - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

W sekcji Ślepy zaułek. Kiedy wydostaniesz się schodami przeciwpożarowymi na wyższy podkład, zdejmiesz maski przeciwgazowe oraz odczujesz wstrząs platformy. W tym miejscu, przejdź przez drzwi na lewo od przejścia stanowiącego cel. Wejdź do pomieszczeń po prawej stronie. W dalszym rogu odnajdziesz nieśmiertelnik.

1 - Pokłosie - Nieśmiertelniki - Gears of War: Judgment - poradnik do gry
W sekcji O krok bliżej - Pokłosie - Nieśmiertelniki - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

W sekcji O krok bliżej. Przebiegając z budynku do budynku w miejscu, gdzie znajdujesz się pod ostrzałem wrogów z Jednostrzałem. Musisz wbiec do budynku pokazanego na pierwszym obrazku, przez dziurę w narożniku. Po zabiciu przeciwników podejdź na drugi koniec pomieszczenia, po przeciwnej stronie od dziury, którą wszedłeś do środka. Zejdź schodami po prawej stronie na niższy poziom. Za pierwszą ścianą, po lewej stronie, odnajdziesz nieśmiertelnik.

2 - Pokłosie - Nieśmiertelniki - Gears of War: Judgment - poradnik do gry
W sekcji Prosto na górę - Pokłosie - Nieśmiertelniki - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

W sekcji Prosto na górę. W miejscu, w którym żołnierz zostanie rozerwany przez Jednostrzał, przejdź korytarzem pilnowanym przez snajperów i dojdź na drugi koniec piętra. Dojdziesz do generatora stojącego przy oknie oraz dziury w podłodze po lewej stronie. Zejdź przez dziurę na niższy poziom. Przejdź do biura na końcu korytarza i przeskocz przez dziurę w prawej ścianie. Po lewej stronie, na podłodze leży nieśmiertelnik.

W sekcji Parę zastrzeżeń - Pokłosie - Nieśmiertelniki - Gears of War: Judgment - poradnik do gry

W sekcji Parę zastrzeżeń. Po dostaniu się do kuchni, przejdź na lewo od wejścia, którym tu wszedłeś. Znajdź wejście do małego pomieszczenia po lewej stronie (obok znajduje się lodówka z logiem gearsów). W środku, przy zwłokach, odnajdziesz nieśmiertelnik.