Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 3 - poradnik do gry

Far Cry 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Niefortunne spotkanie; Nóż jest dla Ciebie | Misje główne w Far Cry 3 poradnik Far Cry 3

Niefortunne spotkanie

Przenieś się za pomocą szybkiej podróży do Badtown - Niefortunne spotkanie; Nóż jest dla Ciebie | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Przenieś się za pomocą szybkiej podróży do Badtown. Następnie przejdź do południowej części tej okolicy, gdzie znajdziesz ścieżkę prowadzącą do chaty Bucka (obrazek).

Wejdź do środka - Niefortunne spotkanie; Nóż jest dla Ciebie | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Wejdź do środka. Po rozmowie odnajdziesz Keitha. Następnie czeka Cię walka z Buckiem w postaci QTE. Naciśnij celowanie, strzał, strzał następnie wciskaj szybko skok potem góra. Po wygranej walce zostaniesz przeniesiony do jaskini, gdzie ukrywa się reszta Twoich przyjaciół. Po rozmowie misja zostanie ukończona, a Ty wyjdź na zewnątrz jaskini.

Nóż jest dla Ciebie

Skorzystaj z szybkiej podróży i przenieś się w pobliże Świątyni Citry - Niefortunne spotkanie; Nóż jest dla Ciebie | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Skorzystaj z szybkiej podróży i przenieś się w pobliże Świątyni Citry. Wejdź do środka i podejdź do Dennisa znajdującego się po prawej stronie. Po wysłuchaniu legendy opuść świątynie, by zakończyć to zadanie.