Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 3 - poradnik do gry

Far Cry 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

W dokach | Misje główne w Far Cry 3 poradnik Far Cry 3

W dokach

Wejdź do środka bunkra

Po rozmowie z Buckiem wejdź do środka bunkra - W dokach | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Po rozmowie z Buckiem wejdź do środka bunkra. W środku z lewej stronie znajdziesz zwisające liny na ścianie, po których możesz się wspiąć wyżej.

Na górze idź kawałek w lewo, a następnie w prawo, gdzie będziesz mógł przeskoczyć nad dziurą - W dokach | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Na górze idź kawałek w lewo, a następnie w prawo, gdzie będziesz mógł przeskoczyć nad dziurą. Zejdź po zniszczonych schodach z prawej strony i zeskocz niżej. Płyń tunelem za zniszczonymi kratami. Dopłyniesz do miejsca patrolowanego przez kilku piratów. Proponuje wyjść na brzeg i wdać się w otwartą walkę. Po zabiciu wszystkich przeciwników, przejdź tunelem po lewej stronie.

Dojdziesz do jaskini strzeżonej przez przeciwników - W dokach | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Dojdziesz do jaskini strzeżonej przez przeciwników. Przejdź na prawą stronę pomieszczenia, gdzie na wzniesieniu zabij wroga po cichu. Po drugiej stronie tej jaskini będzie stać pirat przy działku stacjonarnym. Możesz spróbować zabić strażników przy detonatorze i wysadzić w powietrze wejście oraz wspomnianego strażnika lub wybrać bezpieczniejszy wariant, rozpoczęcia walki od zabicia operatora działka.

W ten czy inny sposób wysadź w powietrze blokujące przejście skały i przejdź przez drzwi - W dokach | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

W ten czy inny sposób wysadź w powietrze blokujące przejście skały i przejdź przez drzwi. Kiedy droga się skończy, będziesz musiał wskoczyć do wody. Przygotuj się na walkę z krokodylem w QTE. Przepłyń pod wodą na drugą stronę i wyjdź na brzeg.

Dostań się do skarbca

Otwórz drzwi i ponownie wskocz do wody - W dokach | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Otwórz drzwi i ponownie wskocz do wody. Przepłyń na lewą stronę pomieszczenia, by wyjść na brzeg. Kiedy spróbujesz przeskocz nad dziurą w podłodze, spadniesz na dół.

Wypłyń na powierzchnię i wejdź do pomieszczenia z parą drzwi po obu stronach - W dokach | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Wypłyń na powierzchnię i wejdź do pomieszczenia z parą drzwi po obu stronach. Najpierw otwórz i wejdź w te po prawej stronie. Zniszcz świecące elementy wsparcia, by zalać pomieszczenie. Wypłyń pod wodą do poprzedniego pomieszczenia i skorzystaj z drzwi po lewej stronie. Kiedy się zatną wypłyń na powierzchnię i przepłyń nad zablokowanymi drzwiami.

Zniszcz kolejne trzy elementy wspierające - W dokach | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Zniszcz kolejne trzy elementy wspierające. Kiedy pomieszczenie zostanie zalane, wypłyń na powierzchnię i wejdź na drewnianą konstrukcję, po której przejdź na drugą stronę. Wskocz do wody i wróć do centralnego pomieszczenia. Poziom wody jest na tyle wysoki, by móc wydostać się tam na brzeg.

Dojdziesz do pomieszczenia z ołtarzem w centralnej części - W dokach | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Dojdziesz do pomieszczenia z ołtarzem w centralnej części. Zabierz z niego kolejną część kompasu. Przejdź na lewą stronę tego pomieszczenia, gdzie po wąskim drewnianym przejściu (obrazek), przedostań się na drugą stronę naciskając odpowiedni przycisk.

Wejdź w wąskie przejście, by wydostać się z tej jaskini i zakończyć zadanie - W dokach | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Wejdź w wąskie przejście, by wydostać się z tej jaskini i zakończyć zadanie.