Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 3 - poradnik do gry

Far Cry 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zew Medusy | Misje główne w Far Cry 3 poradnik Far Cry 3

Zew Medusy

Jedź plażą do wyznaczonego miejsca - Zew Medusy | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Jedź plażą do wyznaczonego miejsca. W pewnym momencie natkniesz się na skały, które uniemożliwią dalszą jazdę. Zaraz po przejściu pod skalnym łukiem napotkasz pirata, którego z łatwością zabijesz po cichu.

Przejdź na prawo i wejdź na małe wzgórze, z którego będziesz miał dobrą widoczność na wrogów poniżej - Zew Medusy | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Przejdź na prawo i wejdź na małe wzgórze, z którego będziesz miał dobrą widoczność na wrogów poniżej. Użyj aparatu, by zrobić rekonesans. Pierwszym celem jest zdobycie trzech kluczy od przeciwników oznaczonych gwiazdką (obrazek).

Zejdź z powrotem na plażę - Zew Medusy | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Zejdź z powrotem na plażę. Zaraz przy statku powinien znaleźć się pierwszy właściciel klucza. Zaczekaj aż oddali się od statku i zatrzyma. Jest to najlepszy moment na zabicie go. Ze zwłok zabierz klucz. W środku statku, znajduje się jeszcze jeden przeciwnik, który jednak nie powinien nic zauważyć.

Zostało jeszcze 52% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie