Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 3 - poradnik do gry

Far Cry 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Skarby ziemi | Misje główne w Far Cry 3 poradnik Far Cry 3

Skarby ziemi

Dostań się przed wejście do kopalni, gdzie będzie czekał Buck, z którym porozmawiaj - Skarby ziemi | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Dostań się przed wejście do kopalni, gdzie będzie czekał Buck, z którym porozmawiaj. Idź do końca tunelu. Po prawej stronie znajdziesz windę, z której skorzystaj. Na dole przepchaj wagonik i zabij po cichu pirata, który będzie stać kawałek dalej, kiedy odwróci się do Ciebie plecami.

Dalej będzie czekać następny wróg - Skarby ziemi | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Dalej będzie czekać następny wróg. Następnie zaczekaj, aż cała grupa przeciwników znajdzie się obok siebie i skorzystaj z umiejętności seria eliminacji, by pozbyć się wszystkich nie wywołując alarmu.

Następnie popchnij wagonik z ładunkami wybuchowymi w kierunku piratów znajdujących się niżej - Skarby ziemi | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Następnie popchnij wagonik z ładunkami wybuchowymi w kierunku piratów znajdujących się niżej. Schowaj się za jakąś osłoną i zabij resztę przeciwników.

Idź dalej, by dotrzeć do wielkiej jaskini - Skarby ziemi | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Idź dalej, by dotrzeć do wielkiej jaskini. Znajduję się tutaj grupa przeciwników, w tym dwóch snajperów. By zapewnić sobie osłonę przed ich strzałami, przepychaj kolejne wagonik, by się do nich zbliżyć. Uważaj również na piratów znajdujących się po lewej stronie.

1 - Skarby ziemi | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry
Przejdź na drugą stronę mostu i dobij pozostałych wrogów, w tym jednego opancerzonego - Skarby ziemi | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Przejdź na drugą stronę mostu i dobij pozostałych wrogów, w tym jednego opancerzonego. Dalej strzelając do drewnianych wzmocnień, będziesz mógł zawalać na przeciwników strop. W ten sposób będziesz mógł zabić kolejnego snajpera, chowającego się za osłoną.

Idąc dalej dojdziesz do drzwi które otworzysz kompasem - Skarby ziemi | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Idąc dalej dojdziesz do drzwi które otworzysz kompasem. Idź tunelem zabijając warana. Użyj mechanizmu w podłodze, by odsłonić tajne przejście, z którego skorzystaj. Schodząc niżej zabij kolejnego warana. Przeskakuj między kolejnymi półkami.

Zabij warana i podążaj ścieżką do antycznej windy - Skarby ziemi | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Zabij warana i podążaj ścieżką do antycznej windy. Kiedy wydostaniesz się spod pozostałości windy, zejdź ścieżką niżej, uważając na węża. Przeskocz na drewniany podest, którym dotrzesz do świątyni. Zabij warana i z ołtarza zabierz kolejną część kompasu.

Świątynia zacznie się zawalać - Skarby ziemi | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Świątynia zacznie się zawalać. Ucieknij schodami po prawej stronie. Biegnij po półce skalnej do miejsca pokazanego na obrazku, gdzie przeskocz na drugą stronę. Uciekając dalej automatycznie przeskoczysz nad kolejną dziurą i wydostaniesz się z jaskini.