Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 3 - poradnik do gry

Far Cry 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gniazdo szerszeni | Misje główne w Far Cry 3 poradnik Far Cry 3

Gniazdo szerszeni

Wejdź do środka wskazanego domu - Gniazdo szerszeni | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Wejdź do środka wskazanego domu. Po rozmowie, ściana z lewej strony pomieszczenia odsunie się i będziesz mógł zejść do piwnicy. Po kolejnej rozmowie zabierz miotacz ognia ze stołu oraz dodatkowo zaopatrz się w wyrzutnię rakiet, która przyda się później. Wyjdź na zewnątrz domu, gdzie odbędziesz rozmowę telefoniczną z Dennisem.

Dotrzyj do pierwszego wyznaczonego pola - Gniazdo szerszeni | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Dotrzyj do pierwszego wyznaczonego pola. Jadąc na miejsce, spodziewaj się patroli na drodze. Nie schodź na sam dół, tylko pozostań z prawej strony uprawy. Będziesz mógł z tego miejsca strzelać do beczek, które zabiją strażników (spróbuj zwabić ich w to miejsce rzutem kamienia) i przy odrobinie szczęścia spalą uprawę.

Przy następnych uprawach, również pozostań na wzniesieniu po prawej stronie - Gniazdo szerszeni | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Przy następnych uprawach, również pozostań na wzniesieniu po prawej stronie. Na każdym z pól do spalenia znajdują się beczki, także staraj się do nich strzelać, kiedy będzie przy nich najwięcej strażników. Każde kolejne pole będzie coraz lepiej strzeżone, więc przygotuj się na otwartą walkę lub uciekaj z pola widzenia piratów, by zgubić pościg.

Po spaleniu pięciu plantacji, Twoim następnym celem jest łódź w wiosce rybackiej - Gniazdo szerszeni | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Po spaleniu pięciu plantacji, Twoim następnym celem jest łódź w wiosce rybackiej. Proponuje wejść do wody z lewej strony wioski i podpłynąć pod wodą jak najbliżej celu.

Kiedy tylko wejdziesz na pomost, łódź zacznie odpływać - Gniazdo szerszeni | Misje główne w Far Cry 3 - Far Cry 3 - poradnik do gry

Kiedy tylko wejdziesz na pomost, łódź zacznie odpływać. Szybko wyjmij wyrzutnię rakiet, o której pisałem na początku misji lub miotacz ognia i zniszcz odpływającą łódź. Teraz wskocz do wody i zanurkuj, by uniknąć walki z pobliskimi strażnikami. Oddal się w bezpieczne miejsce i skorzystaj szybkiej podróży z powrotem do Badtown.