Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Testament Sherlocka Holmesa - poradnik do gry

Testament Sherlocka Holmesa - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyjaśnij kwestię skalpela | Jatka w Whitechapel Testament Sherlocka Holmesa poradnik, solucja

Znalazłszy się w Whitechapel, maszeruj przed siebie główną ulicą. (Jeśli zaczepisz trzy postacie niezależne spośród przechodniów, otrzymasz ósme osiągnięcie: "Leniuszek").

Wyjaśnij kwestię skalpela

Miń jedną przecznicę po prawej, drugą (ślepa uliczka) i trzecią po lewej, a tuż przed kuchnią polową (naprzeciwko niej) pojawi się brama punktu aptecznego, którego szukają bohaterowie - Wyjaśnij kwestię skalpela | Jatka w Whitechapel - Testament Sherlocka Holmesa - poradnik do gry

Miń jedną przecznicę po prawej, drugą (ślepa uliczka) i trzecią po lewej, a tuż przed kuchnią polową (naprzeciwko niej) pojawi się brama punktu aptecznego, którego szukają bohaterowie. Otwórz ją i wejdź do budynku na wprost.

Zagadnij siedzącego przy biurku (na lewo od drzwi, stojąc do nich twarzą) lekarza - Wyjaśnij kwestię skalpela | Jatka w Whitechapel - Testament Sherlocka Holmesa - poradnik do gry

Zagadnij siedzącego przy biurku (na lewo od drzwi, stojąc do nich twarzą) lekarza. Okaże się, że to znajomy Watsona, doktor Grant. Wypytaj mężczyznę o skalpel.