Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Limbo - poradnik do gry

Limbo - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 28 | Opis przejścia Limbo Limbo poradnik, solucja

Rozdział 28

Znajdziemy się koło kuli uwięzionej w niewielkim dole oraz dźwigni [1] - Rozdział 28 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry

Znajdziemy się koło kuli uwięzionej w niewielkim dole oraz dźwigni [1]. Przestawiamy ją, by wprawić pomieszczenie w ruch obrotowy i udajemy się pod prawą ścianę.

Wkrótce spadnie przed nami skrzynia - Rozdział 28 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry

Wkrótce spadnie przed nami skrzynia. Szybko przesuwamy ją nad prawą krawędź i przeskakujemy nad przepaścią [1]. Musimy to wszystko wykonać w szybkim tempie ze względu na dwie czekające nas pułapki, które zapewnią nam śmierć w razie opieszałości.

1 - Rozdział 28 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry
Poruszając się cały czas w prawo przeskoczymy po kole zębatym i dojdziemy do postaci grzebiącej w ziemi [1] - Rozdział 28 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry

Poruszając się cały czas w prawo przeskoczymy po kole zębatym i dojdziemy do postaci grzebiącej w ziemi [1]. Gdy spróbujemy się do niej zbliżyć z rury nad nami obdarowani zostaniemy pasożytem. Pod przymusem biegniemy w lewo i przeskakujemy nad przepaścią wybijając się z koła zębatego [2]. Po kilku chwilach dojdziemy do lampy, której światło zmieni kierunek naszego poruszania. Biegnąc w prawo dojdziemy do miejsca, w którym złapaliśmy naszego pasażera. Krajobraz ulegnie lekkiej zmianie i będziemy musieli skoczyć nad przepaścią.