Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Limbo - poradnik do gry

Limbo - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 30 | Opis przejścia Limbo Limbo poradnik, solucja

Rozdział 30

1 - Rozdział 30 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry
Biegnąc w prawo miniemy przycisk kontrolujący platformę z drabiną na wózku [1] i znajdziemy wagonik kopalniany z reflektorem [2] - Rozdział 30 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry

Biegnąc w prawo miniemy przycisk kontrolujący platformę z drabiną na wózku [1] i znajdziemy wagonik kopalniany z reflektorem [2].

2 - Rozdział 30 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry
Przesuwamy wagon w lewo pod dźwignię [1] i udajemy się do wózka z drabiną - Rozdział 30 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry

Przesuwamy wagon w lewo pod dźwignię [1] i udajemy się do wózka z drabiną. Spychamy go pod prawą ściankę, po czym wskakujemy na niego i wspinamy na szczyt drabinki. Gdy wózek zbliży się do lewej krawędzi przeskakujemy na nią [2] i biegniemy do dźwigni.

3 - Rozdział 30 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry
Czekamy z jej przestawieniem do momentu, w którym wózek z drabinką minie środek szyny poruszając się w naszą stronę [1] - Rozdział 30 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry

Czekamy z jej przestawieniem do momentu, w którym wózek z drabinką minie środek szyny poruszając się w naszą stronę [1]. Po uruchomieniu platformy szybko wskakujemy na drabinkę i wspinamy się na jej szczyt, by wyskoczyć na półkę po prawej stronie [2].

Z pułki skaczemy w prawo na dźwignię [1], z której spadniemy wprost na wagonik - Rozdział 30 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry

Z pułki skaczemy w prawo na dźwignię [1], z której spadniemy wprost na wagonik.

4 - Rozdział 30 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry
Jadąc przez ciemny tunel dotrzemy do drabinki [1] - Rozdział 30 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry

Jadąc przez ciemny tunel dotrzemy do drabinki [1]. Korzystamy z niej, by wskoczyć na półkę, po której biegniemy tuż za wagonikiem. Gdy trafimy na piłę tarczową [2], przeskakujemy nad nią, tak by znaleźć się z powrotem na wagoniku.

W końcu nasz transport zjedzie po pochylni - Rozdział 30 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry

W końcu nasz transport zjedzie po pochylni. Zeskakujemy z niego i czekamy, aż uderzy w przyciski uruchamiający szynę nad nami [1].

Naszym zadaniem jest przebiegnięcie po wyłączonej szynie - Rozdział 30 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry

Naszym zadaniem jest przebiegnięcie po wyłączonej szynie. Aby tego dokonać wyciągamy wózek, przeskakujemy na jego drugą stronę i pozwalamy się zepchnąć w pobliże przycisku. Musimy teraz rozpędzić wózek pchając go w lewo. Gdy wyjdziemy z pod szyn wspinamy się na wagonik [1], skaczemy w prawo i przebiegamy po niebezpiecznym gruncie zanim wózek dotknie przycisku. Powinniśmy wszystko wykonać tak, by wózek sam potoczył się jeszcze kawałek w lewo, zapewni nam to dodatkową sekundę, która jest potrzebna, by nie zakończyć naszego biegu śmiercią.