Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Limbo - poradnik do gry

Limbo - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 20 | Opis przejścia Limbo Limbo poradnik, solucja

Rozdział 20

1 - Rozdział 20 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry
Pojawimy się przed napisem HOTEL [1] - Rozdział 20 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry

Pojawimy się przed napisem "HOTEL" [1]. Musimy w tym miejscu wskoczyć na literę "H", a następnie na "O". Problem polega na tym, że litera "H" naprzemian gaśnie i zapala się. Jeżeli będziemy na niej stali, gdy się świeci to chłopca porazi prąd. Czas, w którym litera "H" się nie świeci jest dosyć krótki i konieczne jest dobre wyczucie czasu. Jeżeli mamy z tym problem to zaraz po śmierci nie ruszamy się z miejsca i czekamy, aż zaświeci się litera "H", gdy tylko to się stanie biegniemy w prawo i skaczemy na nią (powinna zgasnąć podczas naszego skoku). Teraz szybko przeskakujemy na literę "O", która przekrzywi się pod naszym ciężarem i uderzy w "T". Ze zniszczonego w ten sposób "T" wysunie się lina. Należy teraz spaść w dół i przeskoczyć nad przepaścią korzystając ze zwisającego kabla [2].

Wskakujemy teraz na dźwignię [1] i odcinamy dopływ prądu do znaku - Rozdział 20 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry

Wskakujemy teraz na dźwignię [1] i odcinamy dopływ prądu do znaku. Przeskakujemy z powrotem w lewo i wspinamy się po rynnie, by tym razem na spokojnie przeskoczyć po całym napisie "HOTEL". Uważajmy przy tym na literę "L" (zacznie się ona obrać) oraz strzałkę, która po chwili zerwie się.