Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Limbo - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Limbo - poradnik do gry

Limbo - poradnik do gry

Podróż mroczniejsza od pozostałych. W poradniku do gry Limbo zamieściliśmy opis przejścia wraz z rozwiązaniami zagadek wzbogaconych w wielu przypadkach filmikami. Na końcu tekstu znajdują się rozdziały opisujące sposoby na odnalezienie ukrytych jajek oraz pokonanie sekretnego poziomu.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Poradnik do Limbo zawiera opis przejścia gry wraz z rozwiązaniami zagadek, na jakie możemy natrafić, najtrudniejsze z nich wzbogacone zostały o krótkie filmiki. Na końcu poradnika znajdują się dodatkowe rozdziały opisujące sposoby na odnalezienie ukrytych jajek oraz pokonanie sekretnego poziomu.

Limbo jest niezwykle oryginalną czarno-białą platformówką wyróżniającą się mrocznym klimatem i interesującymi zagadkami, których pokonywanie dostarcza dużą dozę satysfakcji - Limbo - poradnik do gry

Limbo jest niezwykle oryginalną czarno-białą platformówką wyróżniającą się mrocznym klimatem i interesującymi zagadkami, których pokonywanie dostarcza dużą dozę satysfakcji. Przechodząc grę po raz pierwszy wielokrotnie obejrzymy (zrealizowaną ze smakiem) makabryczną śmierć sterowanego przez nas chłopca. Nie musimy się tym jednak zbytnio przejmować, gdyż check pointy pojawiają się bardzo często, przez co nie jesteśmy zmuszani to wielokrotnego powtarzania tych samych fragmentów gry.

Niezwykle ciekawym dodatkiem występującym w wydaniu gry na PC i PS3 jest ukryty poziom pogrążony w ciemnościach - Limbo - poradnik do gry

Niezwykle ciekawym dodatkiem występującym w wydaniu gry na PC i PS3 jest ukryty poziom pogrążony w ciemnościach. Część zagadek w nim zawartych przyjdzie nam pokonywać kierując się niemal jedynie słuchem.

Użyte oznaczenia:

[1], [2] - cyfry w nawiasach kwadratowych odwołują się do screenów znajdujących się bezpośrednio nad tekstem, w którym występują. Jedynka oznacza lewy, a dwójka prawy obrazek.

Robert Frąc (www.gry-online.pl)

Informacje o Limbo - poradnik do gry

Autor : Robert "ochtywzyciu" Frąc

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 45, ilustracje: 284 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Limbo - poradnik do gry