Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Disciples III: Odrodzenie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Disciples III: Odrodzenie - poradnik do gry

Disciples III: Odrodzenie - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Poradnik do gry Disciples III: Odrodzenie przedstawi wam, w przystępny sposób możliwości wszystkich trzech stron konfliktu, dostępnych w grze. Dowiecie się także, co czeka was w poszczególnych scenariuszach zawartych w kampaniach. Dzięki tym wskazówkom będziecie w stanie sprawnie sprostać czekającym was wyzwaniom. Warto zauważyć, że większość zadań pobocznych w grze, można wykonać "po drodze" do zadania głównego. Niektóre zadania poboczne, mimo że klasyfikowane pod taką nazwą, są tak naprawdę konieczne do ukończenia danego aktu.

Orientacje w tekście i na mapach ułatwi wam szereg oznaczeń. Wszystkie istotne dla gry lub zadania postacie oznaczone są na zielono . Lokacje związane z głównymi zadaniami oznaczone są w tekście pomarańczowymi literami (na mapie białe litery), miejsca odnoszące się do zadań pobocznych przedstawione są za pomocą brązowych liczb (na mapie czerwone liczby). Niebieskie oznaczenia odnoszą się do obszaru, którym warto się zainteresować niezależnie od zadań.

Adam "T_bone" Kusiak ( www.gry-online.pl )

Autor Poradnika

Adam Kusiak

Adam Kusiak

Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2011 roku jako redaktor w działach Newsroom i Encyklopedia; obecnie senior SEO specialist wspierający serwisy grupy Webedia Poland. Uwielbia symulatory lotnicze i gry strategiczne, w które zagrywał się jeszcze w latach 90. na Amidze 500; naturalnie jego ulubionym studiem jest MicroProse, zaś ulubionym twórcą – Sid Meier. Stanowi także chodzącą encyklopedię sprzętu wojskowego. Ukończył specjalizację amerykanistyka na Wydziale Stosunków Międzynarodowych na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Na portalu X pisze o strategiach jako tbonewargames.

więcej


Informacje o Disciples III: Odrodzenie - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 40, ilustracje: 202 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Disciples III: Odrodzenie - poradnik do gry