Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przed premierą 13 lutego 2013, 18:00

autor: Asmodeusz

Gracz, naukowiec, emigrant. Daje przykład temu, że z gier się nie wyrasta.

Graliśmy w Silent Hunter Online! Przeglądarki dla podwodniaków!

Silent Hunter Online jest następną inkarnacją znanego cyklu, która zostanie wydana w formie przeglądarkowej gry free-to-play. Tym razem przyjdzie nam wcielić się w kapitana niemieckiego u-boota i wraz z innymi chętnymi zapolować na alianckie okręty.

Ten tekst był przygotowany przed premierą gry.

Nowością, która pojawi się w Silent Hunter Online, jest opcja gry wspólnie ze znajomymi. Nie tylko będziemy mieć okazję obserwowania poczynań naszych kolegów – twórcy dadzą nam też możliwość zaproszenia maksymalnie trzech innych graczy i stworzenia własnego wilczego stada, a tym samym podjęcia się znacznie bardziej skomplikowanych wyzwań; wszak co cztery u-booty, to nie jeden. Wspólne manewry w czasie rzeczywistym oraz zgranie wszystkich podwodniaków umożliwią atakowanie trudniejszych celów i zwiększą szansę na sukces, zredukują również ryzyko straty okrętu. Dodatkowo dostępne staną się zupełnie nowe zagrania – np. odciągnięcie eskorty od konwoju przez jedną łódź podwodną, co pozwoli trzem pozostałym graczom na zatopienie kilku transportowców.

Asmodeusz | GRYOnline.pl

Zostało jeszcze 79% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
Graliśmy w Farmer’s Dynasty – rolnik szuka żony
Graliśmy w Farmer’s Dynasty – rolnik szuka żony

Przed premierą

Życie na wirtualnej farmie to nie tylko ciężka harówka od świtu do zmierzchu – znajdzie się tu także czas na zawieranie znajomości, sąsiedzką pomoc i budowanie swojej reputacji. Najdobitniej pokazuje to Farmer’s Dynasty.

Graliśmy w My Summer Car – samochodowy survival dla wytrwałych
Graliśmy w My Summer Car – samochodowy survival dla wytrwałych

Przed premierą

Lato, urlop, własna bryka – My Summer Car brzmi jak lekka, wakacyjna przygoda, ale w rzeczywistości to hardkorowy symulator dla wytrwałych.

Graliśmy w Oxygen Not Included – drugi oddech dla RimWorld?
Graliśmy w Oxygen Not Included – drugi oddech dla RimWorld?

Przed premierą

Twórcy Don’t Starve wracają do korzeni i walki o przetrwanie. Tym razem jednak za sprawą Oxygen Not Included znany producent rzuca wyzwanie grze RimWorld w budowaniu najlepszej kolonii.