Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Silent Hunter Online

Silent Hunter Online idzie na dno – wyłączenie serwerów gry pod koniec października

Makek, 4 września 2016, 10:56

Deweloperzy ze studia Blue Byte Software poinformowali, że 31 października „uśmiercą” swoją grę Silent Hunter Online. Będzie się to wiązało zarówno z wyłączeniem serwerów, jak i zamknięciem witryny internetowej produkcji, forum oraz stron na serwisach społecznościowych.

Silent Hunter Online - ruszyły otwarte beta testy

Góral, 17 września 2013, 09:02

Firma Ubisoft, wydawca gry Silent Hunter Online, uruchomiła otwarte beta testy przeglądarkowego symulatora okrętu wojennego. Gra dostępna jest za darmo na oficjalnej stronie.

Dwa pierwsze odcinki dziennika dewelopera Silent Hunter Online (polskie napisy)

luckie, 5 lutego 2013, 10:48

Zapraszamy do obejrzenia dwóch pierwszych odcinków dziennika dewelopera Silent Hunter Online z polskimi napisami. Dzięki nim poznacie podstawowe mechanizmy rozgrywki na przykładzie ataku na konwój oraz otrzymacie kilka wskazówek co do zarządzania okrętami.

Podsumowanie konferencji firmy Ubisoft

Jiker, 15 sierpnia 2012, 17:40

Przed Wami podsumowanie zakończonej niedawno konferencji firmy Ubisoft na targach gamescom 2012. Francuzi skupili się na niej na tematyce gier free-to-play. Doczekaliśmy się zapowiedzi kilku nowych gier - m.in. Anno Online i Might & Magic Heroes Online.

Nadpływa przeglądarkowa odsłona cyklu Silent Hunter, beta-testerzy poszukiwani

Olek, 26 kwietnia 2012, 19:21

Koncern Ubisoft ujawnił dziś pierwsze informacje dotyczące nowej gry z cyklu Silent Hunter. Według informacji przekazanych przez wydawcę, w Silent Hunter Online zagramy za darmo poprzez przeglądarki internetowe i razem z innymi uczestnikami zabawy formować będziemy wilcze stada uczestniczące w bitwie o Atlantyk.