Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Filmy i seriale 7 września 2022, 09:30

autor: Marcin "Nicek" Nic

Koty (Cats). Najgorsze efekty specjalne w słynnych filmach

Wiele produkcji filmowych przyzwyczaiło nas do wysokiego poziomu efektów specjalnych. Na przestrzeni ostatnich lat zdarzały się jednak niechlubne wpadki, które potrafiły wywołać u widza niekontrolowane zgrzytanie zębami.

Koty (Cats)

  1. Reżyser: Tom Hooper
  2. Rok produkcji: 2019
  3. Gdzie obejrzeć: Chili, Netflix

Koty to idealny przykład filmu, którego po prostu nie da się już „odzobaczyć”. Jest to produkcja, która od pierwszego zwiastuna spotkała się z ogromem reakcji wśród widzów. Niestety dla twórców nie były one zbyt pozytywne, jednak autorzy niespecjalnie się nimi przejęli, bowiem do czasu premiery praktycznie nie wprowadzono żadnych zmian.

Z wiadomych tylko sobie powodów Tom Hooper zdecydował, że wszyscy aktorzy zostaną poddani komputerowej obróbce. Głównym celem miało być stworzenie ludzi, którzy będą jak najbardziej podobni do kotów. Efekt jest jednak bardzo daleki od zamierzonego, a zdecydowana większość postaci wygląda po prostu źle, żeby nie powiedzieć: tragicznie.

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie