Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Technologie 25 listopada 2021, 12:19

autor: Pingwin

Black Friday 2021: promocje, na które warto polować

Przedstawiamy listę 20 produktów, nad którymi warto się pochylić szczególnie w czasie promocyjnych, korzystnych cen. Znajdziemy tu konsole, telefony, smartwatche, słuchawki i gry, które powinny zadowolić najbardziej wymagających użytkowników technologii.

Black Friday 2021 – promocje na konsole

PS5

Nowa, pachnąca konsola bliżej graczy. Źródło: playstation.com - Black Friday 2021: promocje, na które warto polować - dokument - 2021-11-25
Nowa, pachnąca konsola bliżej graczy. Źródło: playstation.com

Prawdziwa gratka dla fanów PlayStation. Dysk SSD, wielka moc, zadziwiająca prędkość, nowe pady DualSense działające na zmysły, odświeżony wygląd gier dzięki ray tracingowi, wielokierunkowy dźwięk, kompatybilność wsteczna tytułów już posiadanych – aż ręce świerzbią! To po prostu trzeba przeżyć – gracze, przygotujcie się. Po roku od premiery dostępność konsoli jedynie leciutko się polepszyła, więc jej kupno nadal może sprawiać problemy – w artykule PS5 naprawdę da się kupić; doradzamy, jak to zrobić regularnie aktualizowane są informacje na ten temat.

  1. Regularna cena: Zestawy za ok. 3300 zł
  2. Dostępne w sklepach: Allegro, RTV Euro AGD

Xbox Series X

Może jednak nowy Xbox? Źródło: xbox.com - Black Friday 2021: promocje, na które warto polować - dokument - 2021-11-25
Może jednak nowy Xbox? Źródło: xbox.com

Dla tych, którzy upodobali sobie Xboxa, Microsoft przygotował nowy wymiar doświadczenia z grania. Szybsze ładowanie tytułów, lepszy obraz w większej rozdzielczości, przeprojektowana konstrukcja konsoli, cicha praca i brak nagrzewania się dzięki Xbox Parallel Cooling Architecture, dysk SSD, dźwięk przestrzenny 3D, możliwość rozszerzenia pamięci urządzenia, zmodyfikowany pad, do tego korzystne oferty z subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate i wiele innych tylko czekają na to, by umożliwić graczom najlepsze doznania!

Tym, którzy zastanawiają się nad wyborem pomiędzy powyższymi urządzeniami, polecamy artykuł PS5 vs. Xbox Series X | Jaką konsolę kupić w 2021 roku, gdzie zagłębiliśmy się w zalety i wady obydwu urządzeń i spróbowaliśmy je porównać.

  1. Regularna cena: ok. 3000 zł
  2. Dostępne w sklepach: Allegro, RTV Euro AGD

Switch OLED

Cały świat w dłoniach. Osiedlaj wyspy, łap pokémony, oglądaj streamy… Źródło: nintendoswitch.pl - Black Friday 2021: promocje, na które warto polować - dokument - 2021-11-25
Cały świat w dłoniach. Osiedlaj wyspy, łap pokémony, oglądaj streamy… Źródło: nintendoswitch.pl

Gdyby tak mieć przenośną konsolę? Nintendo Switch z ekranem OLED swoją premierę miało 08.10.2021 roku. Siedmiocalowa konsola z cienką ramką dobrze leży w dłoniach, a jeśli jednak znudzi nam się patrzenie na mniejszy ekran, można ją podłączyć do telewizora. Chociaż nie ma aż tak rozbudowanej oferty gier jak inne platformy, Switch jest obecnie gorącym tematem z uwagi na premierę DLC do Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise oraz gier Pokémon Brilliant Diamond/Shining Pearl. Dlaczego wersja OLED, a nie zwykła? Chociaż podstawową również polecamy, OLED ma dysk 64 GB, a więc więcej pamięci, lepszy, większy wyświetlacz oraz ulepszony dźwięk, nową, szerszą podstawę, a to wszystko, by zapewnić jak najwspanialsze doświadczenie z rozgrywki.

  1. Regularna cena: ok. 2300 zł
  2. Dostępne w sklepach: Allegro, Morele.net
Historia Black Friday - skąd wzięło się święto zakupów?
Historia Black Friday - skąd wzięło się święto zakupów?

Nocne kolejki ciągnące się kilometrami, przepychanki w sklepach i ogromne wyprzedaże? Właśnie z tym większości kojarzy się Black Friday. Mało osób wie o strzelaninach i masowych oszustwach. Poznaj historię czarnego piątku.