Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Kompendia 19 listopada 2019, 17:01

Fabuła i klimat. Wszystko o Diablo 4

Kompendium wiedzy na temat Diablo IV, czwartej odsłony kultowej serii gier hack'n'slash od mistrzów gatunku, studia Blizzard Entertainment, odpowiedzialnego również za Overwatch, World of Warcraft, serię StarCraft czy Hearthstone.

Fabuła i klimat

Jednymi z pierwszych informacji, jakie udostępniono na temat Diablo 4, są te dotyczące fabuły i klimatu. Mamy mieć do czynienia z tytułem znacznie mroczniejszym i brutalniejszym od poprzedniej części cyklu, a tym samym powracającym do jego korzeni (oryginalne Diablo oraz jego kultowa kontynuacja również należały do gier, które nie stroniły od brutalności i mocnych scen). Wygląda jednak na to, że równocześnie będzie to dzieło bardziej przyziemne i przywiązane do jakości scenariusza. Nie chodzi tu tylko o główny wątek, ale też zadania poboczne, które mają opowiadać historie zwykłych ludzi próbujących jakoś żyć w niebezpiecznym świecie Sanktuarium. Wiadomo też, że ważną rolę w historii ma odegrać potężna demonica Lilith (pol. Lilit), córka Mephisto (pol. Mefisto).

Zostało jeszcze 59% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
Diablo IV

Diablo IV