Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika

Technologie

Technologie 27 sierpnia 2019, 14:54

Steam - najlepsze darmowe programy | TOP 10

Na platformie Steam znaleźć można nie tylko bogatą selekcję gier, ale także filmy oraz różnego rodzaju aplikacje i programy. Przyjrzymy się, co ciekawego można znaleźć w sklepie Valve, nie wydając przy tym ani jednej złotówki.

Steam to także skarbnica wartościowych programów. - Steam - najlepsze darmowe programy | TOP 10 - dokument - 2019-08-28
Steam to także skarbnica wartościowych programów.

Dla większości z nas Steam jest przede wszystkim źródłem gier, jednak na stworzonej przez Valve platformie dystrybucji cyfrowej znaleźć można także inne rzeczy – m.in. filmy oraz programy. Pośród tych ostatnich pojawiają się aplikacje spełniające przeróżne zadania. Co więcej, wiele z nich jest dostępnych całkowicie za darmo. Przedstawiamy Wam listę dziesięciu propozycji, na które warto zwrócić uwagę.

Staraliśmy się wybrać programy oferujące szeroką gamę możliwości i zastosowań, a przy tym charakteryzujące się co najmniej pozytywnymi ocenami na Steamie. Niektóre z aplikacji są dość nowe, inne od lat cieszą się dużą popularnością pośród użytkowników. Powyższe propozycje z całą pewnością nie wyczerpują jednak tematu – katalog programów dostępnych na platformie cyfrowej dystrybucji Valve być może nie jest tak obszerny, jak ten, który obejmuje gry, jednak mimo wszystko jest bardzo bogaty. Zachęcamy do przejrzenia tego zbioru na własną rękę – kto wie, może znajdziecie tam aplikację, która przyda się Wam w pracy, albo kompletnie zmieni sposób, w jaki korzystacie z komputera?

Do biblioteki Steam możemy dodać sobie chociażby Blender. - Steam - najlepsze darmowe programy | TOP 10 - dokument - 2019-08-28
Do biblioteki Steam możemy dodać sobie chociażby Blender.
10 darmowych programów, które instaluję na nowym Windows 10
10 darmowych programów, które instaluję na nowym Windows 10

Masz nowy komputer do gier z Windows 10? A może po prostu postawiłeś system na nowo? Żeby zacząć pracę/zabawę, musisz zainstalować kilka programów. Ja zawsze zaczynam od tych 10 darmowych aplikacji.

TOP 10 programów do pracy zdalnej
TOP 10 programów do pracy zdalnej

Choć praca zdalna jest czymś zupełnie normalnym, to nie każdy miał okazję zaznajomić się z takim trybem wykonywania obowiązków zawodowych. Niestety pandemia koronawirusa wymusza na wielu pracodawcach dokonywanie szybkich zmian w tej materii.